Estetinis dantų plombavimas

tai dantų plombavimas, kurio metu yra atkuriamas dentinas ir emalis. Tai yra estetinė medicina , galinti įvairius nuskilusius , negražius dantis, paversti tiesiog tobulais. ( Vienodos spalvosformos dantys dantų lanke).
Darbus atlieka estetinės medicinos specialistė Jurga Sekavičiūtė.

Ortopedinė odontologija

kitaip protezavimas, viena populiariausių paslaugų. Tai yra patikimas ir efektyvus gydymo būdas, kuris padeda atkurti tiek pavienius dantis, tiek dantų eilę. Dantis yra labai svarbus mūsų organizmo organas, nuo kurio priklauso visa bendra mūsų sveikata.
Darbus atlieka Reda Tamašauskienė, Ieva Vileikienė, Lukas Maračinskas, Gintarė Ragažinskaitė, Rūta Urbonavičiūtė, Raimonda Slivskienė.

Vaikų odontologija

Vaikų odontologas – tai specialistas, kuris puikiai išmano ne tik odontologinius ypatumus , bet ir vaikų psichologiją. Tėveliai turi būti atsakingi už vaikų burnos higieną.
Darbus atlieka Reda Tamašauskienė , Dovilė Vengrytė, Raimonda Slivskienė , Gintare Ragažinskaitė.

Terapinis gydymas

tai būdas sugydyti pažeistus dantis nechirurginiu būdu. Tikslas – kuo ilgiau išlaikyti sveikus ir nuosavus dantis. Procedūros greitos ir neskausmingos.

Endodontinis gydymas

reikalingas tada , kai danties šaknies kanale yra infekcija ar uždegimas, todėl reikia apsaugoti dantį nuo infekcijos. Ypatingais atvėjais endodontas naudoja mikroskopą – tai yra danties šaknų kanalų pergydymas , kanalo perforacija, atsidalinęs instrumentas kanale.

Ortodontinis gydymas

yra sąkandžio koregavimas, susigrūdę, kreivi ar pernelyg atitolę dantys. Ortodontas išsprendžia ne tik estetines, bet ir funkcines paciento problemas su ortodontinių plokštelių, įvairių breketų ar ortodontinių kitų aparatų pagalba.
Darbus atlieka ortodontai Alicija Viduto Sližauskienė, Raminta Pranskūnienė.

Burnos ir veido žandikaulio chirurgija. Rekonstukcinė chirurgija .
Dantų šalinimas. Protinių dantų šalinimas operaciniu būdu. Dantų implantacija. Sinuso pakėlimo operacija. Kaulo augmentacija. Šaknies viršūnės rezekcija.Liežuvio pasaitėlio plastika. Kaulinių išeigų šalinimas.

Darbus atlieka Mokslų daktaras docentas burnos ir zandikaulio chirurgas Algis Lukošiūnas.

Periodontologija

tai yra mikroorganizmų sukeltos infekcijos, supančių dantį audinių uždegimas.Nechirurginis gydymas – dantų įtvėrimas, gydymas vaistais, sąkandos korekcija, šaknies poliravimas.Chirurginis ultragarsinis gydymas – lopo peracija, kaulo bei kaulinių audinių priauginimas.

Burnos higiena

kietų ir minkštų apnašų valymas ultragarsiniu skaleriu. Pašalinus dantų apnašas ir akmenis dantys poliruojami specialiais šepetėliais, diskeliais ar sodos miltelių srove.
Darbus atlieka burnos higienos specialistes Ugnė Striužaitė, Raminta Zlobina, Greta Benetienė.

Dantų balinimas lazeriu ar Zoom sistema

vienos efektyviausių dantų balinimo procedūrų. Dantys išbalinami iki maksimalaus baltumo.

Vaikų dantų silantavimas

nuo 6 – 14 metų vaikams. Tai moderni ir efektyvi ėduonies profilaktikai skirta procedūra nuolatiniams krūminiams dantims.

Protezavimas implantų

tai antras dantų implantacijos etapas, per jį atkuriama matomoji danties dalis. Įvairių rūšių modernūs protezai bedančio žandikaulio atstatymui.

Skaitmeninė rentgenografiija

Panoraminės, dentalinės nuotraukos.

Dantų techniko laboratorija

Gaminami įvairūs išimani protezai.

Turime sutartį su TLK

UAB “R. V. L” klinikoje galite atsiskaityti už Jums suteiktas paslaugas šiais būdais: grynaisiais pinigais, mokėjimo kortelėmis, išsimokėtinai – lizingo būdu. . Įmonė jau 10 metų turi sutartį su TLK. Dirbame su visomis draudimo kompanijomis.

Partneriai : UAB „Imflamedica“,UAB „ SK Impex“, UAB „ Skailiux „ UAB „Laboras“,UAB „ DT – Artelė“, UAB „ Datema“, UAB „Dentaira“, UAB „ Analizė“ UAB „ Pardes“, UAB „Ortomaksas“ ,UAB“ Dentoma“ , UAB „ Unidentas ir kt.