• Šeimos medicina

  Mūsų klinikoje Jūs ir visi Jūsų šeimos nariai galite gauti pagrindines sveikatos paslaugas: konsultacijas, ligų diagnostiką, tyrimus ir gydymo planą; patarimus dėl skiepų, skiepų sudarymo planą. Šeimos gydytojas pasirūpins reikalingomis pažymomis: moksleivių ir suaugusiųjų profilaktinio sveikatos patikrinimo, vairuotojo pažymėjimui gauti, jei sergate – nedarbingumo pažymėjimu. Jei jaučiatės ypatingai blogai, gydytojas priims skubos tvarka arba atvyks į namus, suteiks siuntimą konsultacija pas reikiamą specialistą ir išrašys receptus.

 • Vaikų ligų gydytojai

  Visi tėvai savo atžaloms nori geriausio. Siekiant to, svarbu ne tik gydyti sergančius mažylius, tačiau nuolat stebėti vaikų raidą ir tikrinti sveikatą. Kartais užtenka pusvalandžio konsultacijos, kad tėvai įsitikintų, kad jų vaikas tikrai sveikas. RVL šeimos klinikos pediatrai ne tik pakonsultuos tėvus ligų atveju, tačiau padės vaikų priežiūros klausimais: sudarys skiepijimo kalendorių, užtikrins augimo ir raidos stebėjimą, atliks reikalingus sveikatos tyrimus.

 • Vidaus ligos

  Vidaus ligos – tai lėtiniai ar ūmūs, tačiau nekomplikuoti, plaučių, virškinamojo trakto, širdies, endokrininės sistemos, sąnarių ar kitų vidaus organų sutrikimai. Mūsų klinikos terapeutai pakonsultuos, kaip gydyti abi šių ligų stadijas, paskirs reikiamus laboratorinius , o taip pat instrumentinius: echoskopinius, endoskopinius, kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso tomografijos, rentgeno ir kt. tyrimus, išrašys nedarbingumo pažymėjimą ir vaistų receptus, jei reikia, suteiks siuntimą konsultacija pas kitą specialistą

 • Akušerija – ginekologija

  Kiaušidžių, gimdos ir gimdos kaklelio onkologinės ligos, nors ne tokios dažnos kaip krūties vėžys, vis dar sudaro nemažą procentą mirties nuo ginekologinių piktybinių ligų dalį. Todėl kiekviena moteris privalo reguliariai lankytis pas ginekologą ir atlikti profilaktinius patikrinimus. RVL šeimos klinikos akušeriai-ginekologai diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, atlieka tepinėlio tyrimą, biopsiją su histologiniu tyrimu, gimdos kaklelio ilgio matavimą, transvaginalinę moteriškų genetalijų, nėštumo ar vaisiaus echoskopiją, konsultuoja kontracepcijos klausimais, rūpinasi nėščiųjų ir vaisiaus priežiūra.

  Daugiau…

 • Urologija

  Jonė Verikaitė gydytoja urologė specializuojasi moterų bei vyrų šlapimo nelaikymo, inkstų akmenligės, šlapimo takų infekcijų, gerybinės prostatos hiperplazijos, erekcijos sutrikimų, nevaisingumo diagnostikoje bei gydyme. Onkologinių šlapimų sistemos ligų diagnostikoje. 

  Daugiau…

 • Echoskopija

  R.V.L. medicinos ir diagnostikos centre yra atliekama echoskopija – įvairių kūno sryčių greitas, neskausmingas ir tikslus ultragarso ištyrimas.

  Daugiau…

 • Neurologija

  Neurologija – medicinos šaka, atliekanti smegenų, nervinių sutrikimų diagnostinius tyrimus. RVL klinikos gydytojai neurologai diagnozuoja ir gydo įvairias centrinės (galvos ir nugaros smegenų) nervų sistemos ligas: galvos smegenų kraujagyslių ligas, tokias kaip insultas; demielinizacijos židinių susidarymo galvos arba nugaros smegenyse ligas, pavyzdžiui, išsėtinę sklerozę; galvos skausmus, migreną; judėjimo sutrikimus, tokius kaip Parkinsono liga; neurodegeneracinius sutrikimus: Alzhaimerio, Lou Gehrig ir kitas ligas; įvairūs traukulius; stuburo smegenų, kalbėjimo ir kalbos sutrikimus.

 • Dermatologija

  Dermatologija yra medicinos sritis, tirianti odą ir odos ligas. Plačiąja prasme dermatologija yra skirstma į gydomąją ir estetinę. 

  Gydomoji dermatologija diagnozuoja ūmias ir lėtines odos ligas ir jas gydo. RVL dermatologai odos ligoms gydyti gali paskirti ne tik vaistus, tačiau taip pat atlieka smulkias chirurgines intervencijas bei lazerines procedūras. Klinikoje atliekami visi odos ligų diagnostiniai tyrimai, tarp jų ir odos biopsija ir morfologinis odos ištyrimas.

  Serganti, papilkėjusi, stangrumą praradusi oda beveik visuomet jos savininkui sukelia didesnį ar mažesnį diskomfortą. Todėl mūsų klientų noras atrodyti gerai, džiaugtis švytinčia, švaria, stangria oda, pamiršti apie aknę, raukšleles ir kitokius odos defektus yra puikiai suprantamas. Tam pasitarnaus inovatyvios estetinės dermatologijos procedūros: mechaninis veido odos valymas, rūgštinis odos šveitimas, mezoterapija, raukšlių korekciją botulino toksino injekcijomis, veido atjauninimo helurono rūgštimi (Bionutrilift) procedūra. Taip pat klinikoje atleikame odos pigmentacijos gydymą.

  Vertėtų išskiti ir mūsų klinikoje atliekamas lazerinės dermatologijos procedūras. Lazerio pagalba RVL klinikoje yra atliekamos įvairio populiarios procedūros: plaukų, pigmentinių dėmių, apgamų, kraujagyslių, papilomų ir kitų odos darinių šalinimas, odos fotoatjauninimas, frakcinis odos atjauninimas ir kt. Klinikoje naudojame tik pažangiausius rinkoje esančius lazerius.

 • Chirurgija

  RVL klinikos chirurgai konsultuoja dėl visų pilvo sienos ir pilvo organų ligų chirurginio gydymo (pilvo ir kirkšnies išvaržų, pilonidinės cistos, tulžies pūslės akmenligės, lipomų, ateromų ir kt. odos ir poodžio audinių navikų), gali padėti, kai pacientams reikalingos bendrosios chirurgijos paslaugos. Mūsų klinikoje teikiame šias chirurgines procedūras: paodžio pūlinio, hematomos, flegmonos atvėrimas, pirminis chirurginis žaizdos sutvarkymas ir sutvarstymas, žaizdos perrišimas, siūlų, įsisiurbusios erkės, įaugusių nagų chirurginis ir nechirurginis pašalinimas. Sudėtingų operacijų atveju, išrašome siuntimus pas atitinkamus specialistus.

 • Ortopedas – traumatologas

  R.V.L. medicinos ir diagnostikos klinikoje dirba suaugusiųjų ortopedas traumatologas Aleksandra Šigajev.

  Darbo sritys: minkštųjų audinių ir sąnarių echoskopija, punkcijos, Achilo sausgyslės ir peties patologija, skubi chirurgija, politrauma, traumų ir ortopedinių susirgimų gydymas. 

  Daugiau…

 • Psichiatrija – psichoterapija

  Dėl įtempto darbo, didelio krūvio, nuolatinės skubos ir kitų veiksnių vis daugiau šiuolaikinių žmonių kenčia nuo įtampos bei nerimo, o asmeniniai nesutarimai gali sukelti kitokių neurotinių sutrikimų. Mūsų patyrusi psichiatrė Brigita Štenger parinks tinkamą gydymo programą arba pasiūlys taikyti psichoterapinį gydymą. Gydome depresiją, nemigą, padedame susitvarkyti su baimėmis, stresu, skyrybomis, artimųjų netektimi ir kitomis nelaimėmis. 

  Daugiau…

 • Procedūrinis kabinetas

  Procedūrinis kabinetas. Mūsų procedūriniame kabinete atliekamos: išblaivinimo su arba be psichiatro procedūra, injekcijos ir vakcinacijos, lašelinė infuzija, kraujo ir šlapimo tyrimai, elektrokardiograma, traukiami siūlai ir tvarstomos žaizdos, matuojamas spaudimas ir t.t. O taip pat visai rūpimais klausimais Jus gali pakonsultuoti bendrosios praktikos slaugytoja.

 • Profilaktinis sveikatos patikrinimas

  Profilaktinis sveikatos patikrinimas – tai vienintelis būdas identifikuoti dar neprogresavusius sveikatos pakitimus. Sveikatos patikrinimas yra rekomenduojamas net ir nejaučiant jokių negalavimų. Yra įvairių sveikatos patikrinimo programų, todėl dėl tinkamos reikėtų pasitarti su šeimos gydytoju. Siūlome programos pagal lytį, amžių, individualius nusiskundimus ir kt. Vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduojama profilaktinį sveikatos patikrinimą atlikti bent kartą per metus.

 • Odontologija