Profesionalūs gydytojai traumatologai

pediatro paslaugos rvl klinika vilniuje

Nemokamos gydymo paslaugos

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Modernūs gydymo metodai

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Kompensuojamos TLK paslaugos

Tiek ortopedija, tiek ir traumatologija – tai medicinos šakos, kurios tiria ir gydo įvairių raumenų ir kaulų sistemų patologijas ir ligas, kaulų, raumenų, odos, sąnarių ir sausgyslių sužalojimus, taip pat traumas bei po jų atsirandančius organizmo pakitimus. Tad jeigu susilaužėte koją, turite vadinamąjį Hallux valgus, ar jus kankina reumatoidinis artritas – į pagalbą atskubės ir jus išgydys ortopedas traumatologos. 

Ką gydo ortopedai traumatologai?

Ortopedai traumatologai gydo be galo daug įvairių ligų ir pažeidimų – pradedant galvos traumomis, baigiant mažojo kojos pirštelio lūžiu. Pačios dažniausios ligos ir būsenos, dėl kurių kreipiamasi į gydytoją ortopedą traumatologą:

 • Uždari ir atviri viso kūno kaulų lūžiai;
 • Raiščių pažeidimai – patempimai, plyšimai, trūkimai;
 • Sausgyslių pažeidimai, plyšimai, mėlynės;
 • Sąnarių pažeidimai – išnirimai, plyšimai, patempimai;
 • Sąnarių, kremzlių, kaulų ligos ir navikai;
 • Stuburo bėdos, bloga laikysena;
 • Skeleto – raumenų sistemos ligos.

Gydytojai ortopedai traumatologai dažniausiai ligas gydo chirurgiškai, atlieka artroskopines operacijas, taiko naujausius endoskopinius gydymo metodus, taip sumažindami dar didesnę audinių traumų riziką. Jeigu chirurginių ligų gydymo metodų neprireikia, taikomas reabilitacinis gydymas – įvairios procedūros, fiziniai pratimai.

Kada skubėti pas ortopedą traumatologą?

Jeigu atsitiko nelaimė ir įvyko akivaizdi trauma – nedelsiant vykite į GMP. Ypač atsargūs būkite jeigu patyrėte galvos, nugaros, kojų traumas, nušalote galūnes. Apgaulingi būna kojos lūžiai, tai neskubėkite keltis, apžiūrėkite, ar koja nėra stipriai ištinusi, iškrypusi, nes galite pridaryti dar daugiau žalos. Ta pati taisyklė galioja patyrus stuburo traumas – tokiu atveju gulėkite nejudėdami ir laukite atvykstančios pagalbos. 

Jeigu pagalba nėra skubi ir jus ėmė kankinti rankų, kojų, sąnarių skausmas, jums diagnozuotos kaulų, sąnarių ligos, registruokitės pas šeimos gydytoją, kuris išrašys siuntimą pas ortopedą traumatologiją. Gydytojas paskirs reikiamus tyrimusi ir sudarys geriausiai gydymo planą konkrečiam jūsų atvejui. 

Registracija vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Ortopedas traumatologas Vilniuje: +37063963330

Mūsų specialistai

Andrius Sklepavičius

Bendrasis chirurgas

Papildoma informacija

Ilgametę patirtį turintis ortopedas – traumatologas Andrius Sklepavičius

RVL šeimos medicinos centre dirba ilgametę patirtį turintis suaugusiųjų ortopedas traumatologas Andrius Sklepavičius, kuris gydo platų spektrą ortopedinių susirgimų ir traumų.

 • Gydo raumenų, sąnarių, raiščių pažeidimus, viso kūno kaulų lūžius, atlieka skubią chirurgiją.
 • Diagnozuoja ir gydo ortopedines ligas ir pažeidimus (peties, žasto, alkūnės sąnario, dilbio, riešo sąnario ir plaštakos, stuburo, dubens, klubo sąnario, šlaunies, kelio sąnario, blauzdos, čiurnos sąnario ir pėdos).
 • Esant uždegimui (artritui, bursitui, tenosinovitui ir kt.) bei sergant sąnarių degeneracinėmis ligomis (artroze) ortopedas – traumatologas į sąnarį suleidžia vaistus.
 • Esant sąnario audinių uždegimui suleidžia vaistus nuo uždegimo, degeneracinės ligos atveju naudoja hialurono rūgšties preparatus.
 • Esant reikalui kartu atlieka ir skysčių pertekliaus pašalinimo iš sąnario procedūrą.

Diagnozei nustatyti ortopedas traumatologas atlieka peties, kelio, alkūnės sąnarių, riešo, plaštakos, čiurnos, pėdos, minkštųjų audinių echoskopiją, punkcijas. 

Reikalingas geriausias ortopedas traumatologas Vilniuje?

Reikalingas patikimas ir daug patirties turintis ortopedas traumatologas Vilniuje? Registruokitės vizitui ir apsilankykite RVL šeimos medicinos klinikoje, kurioje suteiksime visą reikiamą pagalbą įvykus traumai ar susirgus. Mūsų klinikos ortopedai traumatologai  – profesionalūs savo srities specialistai, kurie atliks reikiamą operaciją ar paskirs kitą gydymą ir jus vėl pastatys ant kojų.