Profilaktinis sveikatos patikrinimas

Profesionalūs gydytojai

pediatro paslaugos rvl klinika vilniuje

Nemokamos sveikatos paslaugos

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Modernūs gydymo metodai

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Kompensuojamos TLK paslaugos

Urologinės bėdos – tos, apie kurias daugelis vyrų ir moterų garsiai nenori kalbėti. Net ir į paprastus simptomus, tokius kaip lengvas šlapimo nelaikymas ar skausmas nugaros apačioje, numoti ranka nevertėtų – galbūt jus kankina rimta urologinė liga. Urologai Vilniuje, klinikoje RVL, pasiruošę jums padėti ir vėl sugrąžinti jėgas bei pasitikėjimą savimi.

Kas yra urologija?

Urologija – tai medicinos šaka, tirianti vyrų lyties organų ir abiejų lyčių šlapimo sistemos ligas. Tai gana sudėtinga specializacija, kadangi apima daugelį medicinos sričių – ginekologiją, chirurgiją, onkologiją, andrologiją etc., tad urologai padės ne tik susidūrus su lytinėmis ligomis ar urologiniais sutrikimais, tačiau pagelbės ir sergant inkstų akmenlige ar kitomis šlapimo sistemos organų ligomis.

Ką gydo urologai?

Vyrauja klaidinga nuomonė, jog urologai – tik vyrų daktarai. Urologai gydo ir moteris – diagnozuoja ir gydo inkstų, šlapimo pūslės ar šlapimo trakto uždegimus ir infekcijas (urėtritai, šlapimo pūslės uždegimai – cistitai, šlapimo nelaikymas). Vyrams urologai diagnozuoja  prostatos susirgimus (lėtinis prostatitas, prostatos hiperplazija, prostatos vėžys), erekcijos, priešlaikinės ejakuliacijos ir reprodukcinės (vaisingumo) sveikatos sutrikimus.

Kada kreiptis į urologą?

Į urologiją reikėtų kreiptis, jeigu:

  • Pajutote nemalonius simptomus, pavyzdžiui, deginimą, perštėjimą, paraudimą lytinių organų srityje;
  • Jeigu skauda šlapinantis, ypač jeigu pasirodo kraujas;
  • Sutriko organų veikla (nesulaikote šlapimo, per dažnai šlapinatės);
  • Galimai užsikrėtėte LPL;
  • Turite nusiskundimų dėl organų funkcijos (erekcijos sutrikimai, priešlaikinė ejakuliacijai, nemalonūs pojūčiai akto metu);
  • Sunku atsmaukti apyvarpę, ji paraudusi, patinusi (įtariama balanopostitas, fimozė, parafimozė);
  • Pastebėjote padidėjusį kapšelį (įtariama sėklidės vandenė – hidrocelė);
  • Jeigu sergate kad ir paprastu šlapimo pūslės uždegimu, tačiau ėmė kankinti itin stiprus skausmas pilvo, nugaros srityse – nedelsdami vykite į GPM, kadangi uždelsus urologiniai susirgimai gali pažeisti organus.

Reikalinga urologo konsultacija Vilniuje?

Reikalinga urologo konsultacija Vilniuje? Registruokitės vizitui ir apsilankykite RVL šeimos medicinos poliklinikoje, kurioje galėsite konsultuotis visais urologijos klausimais. Mūsų klinikoje dirbantys urologai – profesionalūs savo srities specialistai, kurie ras sprendimą net ir tokioms ligoms, apie kurias kalbėti nedrįstate. Primename, jog mūsų klinika sudariusi sutartį su TLK, todėl daugelis urologinių tyrimų yra nemokami.

Registracija vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Urologas Vilniuje: +37063963330

Mūsų specialistai