Estetinius plombavimus atlieka profesionali gydytoja, turinti ne vieną mokymo sertifikatą. Procedūra atliekama, kai reikia atkurti pažeistus danties audinius, kai jie yra nudilę, pažeisti ėduonies, pakeitę spalvą. Estetinis plombavimas – tai labai kruopšti procedūra, reikalaujanti didelio profesionalumo iš gydytojo. Atliekant estetinį plombavimą yra restauruojami dantys suformuojamos vagelės kauburėliai, išlyginamas dantų lankas ir žinoma parenkama atitinkama spalva. Taip sukuriama norima danties struktūra (spalva, forma, tam tikri danties bruožai). Plombuojant estetiškai išsaugomi natūralūs danties audiniai. Estetinis plombavimas taikomas tiek priekiniams, tiek krūminiams dantims. Vienos procedūros metu galima atkurti iki 6 dantų. Estetinis plombavimas atliekamas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, bei naujos kartos instrumentus. Procedūra yra neskausminga, nes yra nuskausminama. Atrestauruoti vieną dantį reikia maždaug valandos. Estetinis plombavimas išsilaiko iki 5 ir daugiau metų. Tai labai priklauso nuo paciento. Kad estetinis plombavimas tarnautų ilgiau reikia:

  • vengti dažančių produktų;
  • laikytis burnos higienos, valyti dantis minkštesniu dantų šepetėliu su pasta (pagal savo pasirinkimą) valyti dantų tarpus su siūlu;
  • dantų pastą naudoti be abrazyvinių medžiagų;
  • du kartus per metus atlikti burnos higieną , bei dantų poliravimą su specialia pasta.

Naudojant naujausias technologijas daugumai žmonių galima sukurti nuostabią šypseną, užtikrinti šypsenos grožį estetinio dantų plombavimo metodu. Jei dantys nudilę, nelygiai sudygę, pakeitę spalvą ar pakenkti parodontozės, tai gali būti ne bėda, kadangi šie trūkumai gali būti koreguojami arba panaikinami dantų estetinio plombavimo būdu. Sangrūdos rekonstrukcijos, tarpų tarp dantų uždarymas, spalvos keitimas ir pan. gali būti kokybiškai sugydyta dantų estetinio plombavimo metodu.

Estetinė odontologija – tai medicinos šaka, derinanti meną ir mokslą žmogaus burnos sveikatai ir bendrai savijautai gerinti, šypsenai ir veidui gražinti. Šiuo būdu nuosekliai atkuriami trūkstami danties audiniai, atstatoma natūrali danties struktūra, forma ir spalva. Taip dažnai galima atkurti beveik nesantį dantį, tereikia, kad būtų tvirta jo šaknis. Žmogaus gyvenimas po tokios procedūros tik gerėja. Išsamūs tyrimai, situacijos analizė ir gydymo plano sudarymas suteikia galimybę restauracijoms, taikant estetinio estetinio plombavimo metodą. Odontologijos klinikoje naudojame tik itin geros kokybės sertifikuotas plombines medžiagas. Išsamūs tyrimai, situacijos analizė ir gydymo plano sudarymas suteikia galimybę restauracijoms, taikant dantų estetinio plombavimo metodą. Odontologijos klinikoje naudojame tik itin geros kokybės sertifikuotas plombines medžiagas. Estetinis dantų grožis – tai elegancija , lengvumas bendrauti, noras šypsotis, tai tobulo gyvenimo garantas.

Jeigu turite klausimų arba norite sužinoti daugiau apie estetinį plombavimą, paskambinkite mums šiais numeriais Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966