Nemokama pirminė konsultacija

Neskausmingas dantų tiesinimas

Profesionalūs odontologo paslaugos Vilniuje

Tinka ir sunkiems atvejams

nematomos kapos RVL klinikoje

Nematomos tiesinamos kapos

Galimybė išsimokėti dalimis

Modernūs gydymo metodai

Net suprasdami, kad ištiesinę dantis atrodys gražiau, užsitikrins geresnę sveikatą ir gyvenimo kokybę, netgi labiau pasitikės savimi daugelis žmonių yra nelinkę keisti savo šypsenų dėl ilgo ir nemalonaus tradicinio ortodontinio gydymo – metalinių breketų. Šiandien pacientams prieinamas daug pažangesnis dantų tiesinimo būdas – nematomas dantų tiesinimas Ordoline kapomis.

Kuo ypatingos Ordoline kapos?

 • Gydymas dantų tiesinamosiomis kapomis – tai modernus, patogus ir efektyvus dantų tiesinimo būdas. Mūsų klinikoje naudojamos Ordoline kapos – tai beveik nematomi nuimami ortodontiniai prietaisai, pagaminti iš skaidraus ir minkšto medicininio plastiko.
 • Tiesinamosios kapos skirtos tiesinti dantis bei gydyti netaisyklingą sąkandį patogiai, neskausmingai ir efektyviai. Dantys, veikiami švelnios kapų spaudimo jėgos, juda į iš anksto suplanuotą norimą padėtį. Tam, kad dantys nuolatos judėtų pagal numatytą gydymo planą, pacientai turi keisti kapas naujomis, įprastai kas dvi savaites.
 • Dėl inovacijų, skaitmeninio planavimo ir daugybės ortodontijos įrankių integravimo, Ordoline kapos gali gydyti net sudėtingiausius dantų susigrūdimo ir netaisyklingo sąkandžio atvejus. Situacijoms, kurias būdavo sunku išspręsti naudojant senesnės kartos dantų tiesinimo kapas, nuo šiol galima sėkmingai pritaikyti būtent šio gamintojo kapas.

Daugiau informacijos apie dantų tiesinimą Ordoline rasite www.ordoline.lt.

Registruotis vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Dantų tiesinimas kapomis Ordoline Vilniuje: +37063963330

Mūsų specialistai

Mykhaylo Solomonyuk

Gyd. Odontologas

Gydymo eiga

Gydymas kapomis yra paprastas, o iki Jūsų tiesios ir spindinčios šypsenos – vos keli žingsniai.

 1. Konsultacija ir diagnostika
  Gydytojas ortodontas įvertins dabartinę jūsų dantų ir sąkandžio būklę bei atliks dantų skenavimą specialiu prietaisu.
 2. Skaitmeninis gydymo planas
  Patyrusių dantų technikų ir ortodontų komanda parengs gydymo planą kartu su Jūsų gydytoju ortodontu. Kito vizito metu jūsų gydytojas pristatys šį planą jums ir parodys, kokių rezultatų pasieksite baigę gydymą.
 3. Kapų gamyba
  Ordoline pagamins ir išsiųs kapas jūsų gydytojui, kuris jau kito vizito metu, parodys kaip jas užsidėti ir supažindins visomis būtinomis instrukcijomis.
 4. Gydymas
  Nešiosite kapas bent 22 valandas per parą ir keisite jas taip dažnai, kaip nurodys jūsų gydytojas. Pabaigę nešioti visas jums skirtas kapas, jau galėsite džiaugtis savo nauja šypsena.

Tiesinamosios dantų kapos ar breketai – ką renkasi pacientai?

Lietuvoje tiesinamosios dantų kapos tampa vis populiaresnės. Kodėl pacientai renkasi kapas vietoje tradicinių breketų? Štai kelios priežastys:

 • Kapos yra vos pastebimos, o breketai, net jeigu renkatės safyrinius ar keraminius, matosi labiau.
 • Tinka ir alergiškiems pacientams (breketų lydinyje yra dažno alegeno – nikelio).
 • Kapas patogu nešioti, jos nesukelia skausmo, nedirgina dantenų, nebraižo skruostų ir lūpų.
 • Gydymas kapomis dažniausiai būna trumpesnis ir reikalauja mažiau apsilankymų pas gydytoją nei ortodontinis gydymas breketais.
 • Kai reikia, pavyzdžiui, ypatingomis progomis, kapas pacientas gali nusiimti.
 • Jie gali valgyti mėgstamą maistą ir sportuoti kaip įprasta (nešiojant breketus reikia vengti itin kieto maisto).
 • Nematomas dantų tiesinimas kapomis neapsunkina bendros burnos higienos kaip nešiojant breketus.

Plačiau apie breketų ir dantų kapų skirtumus.

Nematomas dantų tiesinimas kapomis – ne tik estetinei problemai spręsti

Skaičiuojama, kad net iki 70% Lietuvos gyventojų turi kreivus dantis. Kai kurie žmonės susiduria su nedideliais dantų susigrūdimais, tuo tarpu kiti turi rimtų sąkandžio problemų. Daugelis mano, kad kreivi dantys ar netaisyklingas sąkandis yra tik estetinė problema, neatsižvelgdami į riziką patirti rimtų sveikatos ir funkcinių problemų, kurias laikui bėgant gydyti vis sunkiau. Taigi, kokias problemas sukelia kreivi dantys?

Estetinės problemos
Kaip minėta, didžiajai daliai žmonių kreivi dantys pirmiausia estetinė bėda, kuri dažnai susijusi su mažesniu pasitikėjimu savimi, nenoru šypsotis.

Dantų skilimo rizika
Kreivi dantys ir netaisyklingas sąkandis gali sukelti bėdų patiems dantims – netaisyklingai kontaktuodami vieni su kitais, dantys gali skilti ar net nulūžti.

Periodonto ligos
Nelygūs dantys sudaro palankesnes sąlygas bakterijoms ir maistiniams likučiams kauptis tarpdančiuose, kadangi kreivus dantis sunkiau išvalyti. Netinkamai išvalyti dantys gali padidinti periodonto ligų, tokiose kaip gingivitas ar periodontitas, riziką.

Kramtymo problemos
Turint netaisyklingą sąkandį ir per daug susigrūdusius dantis ypač sunku teisingai sukramtyti maistą, dėl to gali kilti virškinimo problemų.

Kalbos problemos
Kartais kreivi dantys gali turėti įtakos verbalinei komunikacijai, kadangi gali būti sunku ištarti tam tikrus garsus

Kviečiame registruotis vizitui klinikoje RVL, kur profesionalūs ortodontai atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir sudarys gydymo planą. Be to, mūsų klinika suteikia galimybę už odontologines paslaugas atsiskaityti dalimis.

DUK apie dantų tiesinimą kapomis

 1. Kiek laiko trunka gydymas su Ordoline kapomis?
  Kiekvienas gydymo atvejis yra unikalus ir priklausys nuo individualios dantų ir sąkandžio situacijos. Vizito metu gydytojas gana tiksliai pasakys, kiek truks jūsų gydymas, jeigu laikysitės atitinkamų gydymo nurodymų. Dažniausiai pacientai kapas nešioja nuo 8 iki 20 mėnesių.
 2. Kam tinka gydymas kapomis?
  Gydymui kapomis amžiaus ribų nėra. Džiaugtis sveika ir gražia šypsena gali visi suaugusieji ir jaunuoliai, kuriems yra sudygę nuolatiniai dantys. Vaikams gydymas kapomis taip pat galimas, tačiau svarbu prižiūrėti, kad kapos būtų išnešiojamos nurodytą laiką.
 3. Ar tiesa, kad kapomis galima gydyti tik lengvus atvejus?
  Anksčiau kapomis galima buvo gydyti tik lengvus atvejus. Ordoline yra naujos kartos dantų tiesinimo sprendimas, apimantis daugybę ortodontinių įrankių ir 3D planavimo technologiją, todėl Ordoline gali išspręsti net pačius sudėtingiausius gydymo atvejus. Jei jūsų atvejis itin sudėtingas, papildomai gali būti naudojamos papildomos ortodontinės priemonės.
 4. Ar gydymas kapomis yra brangesnis už gydymą breketais?
  Gydantis breketais dažniausiai mokėsite tik už pirminį breketų tvirtinimą, o visi pakartotiniai apsilankymai ir breketų nuėmimas jums kainuos papildomai. Už dantų tiesinimą kapomis įprasta mokėti visą sumą iš karto, kadangi gydytojas gali tiksliai numatyti gydymo kapomis eigą, trukmę ir kainą. Jeigu abejojate dėl galimybės mokėti visą gydymo sumą iš karto, galite dantis gydyti išsimokėtinai.

Dantų tiesinimas Ordoline kapomis RVL klinikoje

Kviečiame registruotis vizitui ir sužinoti apie naują dantų tiesinimo būdą mūsų klinikoje. Patyrę RVL ortodontai atliks reikiamus tyrimus ir supažindins su gydymo eiga, o jūs galėsite džiaugtis savo nuostabia šypsena.