RVL šeimos sveikatingumo centre dirba ilgametę patirtį turintis savo srities profesionalas bendrasis chirurgas Andrius Sklepavičius.

Gydytojas specializuojasi suaugusiųjų dėl piloidinių cistų, išvaržų (bambos, kirkšnies), aterolų, randų, lipomų, hemorojaus, minimalios pilvo plastikos, tulžies pūslės akmenligės, diagnostikoje bei gydyme, taip pat atlieka rektoskopiją, echoskopiją, nagų rezekcijas.

Chirurgas taip pat konsultuoja dėl ateromų ir kt. odos ir poodžio audinių navikų, gali padėti, kai pacientams reikalingos bendrosios chirurgijos paslaugos. 

Gydytojas chirurgas teikia šias chirurgines procedūras: paodžio pūlinio, hematomos, flegmonos atvėrimas, pirminis chirurginis žaizdos sutvarkymas ir sutvarstymas, žaizdos perrišimas, siūlų, įsisiurbusios erkės, įaugusių nagų chirurginis ir nechirurginis pašalinimas. 

Chirurgas diagnozuoja ir gydo piktybinius storosios ir tiesiosios žarnos susirgimus tokius, kaip hemorojų, išangės įplėšas, pūlinius ar fistules, išangės niežulį, vidurių užkietėjimą, paraproktitą, tarpvietės nusileidimą, tiesiosios žarnos iškritimą, rektoceles, sigmoidoceles, storosios žarnos vėžį, storosios žarnos polipus.

Sudėtingų operacijų atveju, chirurgas siunčia pas atitinkamus specialistus.

REGISTRUOTIS VIZITUI