Nemokama pirminė konsultacija

Nemokamas dantų protezavimas senjorams

Galimybė atsiskaityti dalimis

Patikima profesionalų komanda

Modernūs gydymo metodai

Valgykite, kalbėkite, juokitės pasitikėdami savimi!

Gyvenimus keičianti dantų protezavimo procedūra mūsų klinikoje:

  • Nemokama pirminė konsultacija – jos metu aptarsime jūsų dantų būklę ir sudarysime individualų gydymo planą.
  • TLK kompensacija –  Teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi vaikai, nedarbingi arba iš dalies darbingi asmenys, asmenys po onkologinių burnos bei žandikaulio ligų ir senjorai, sulaukę pensijinio amžiaus. Daugiau informacijos rasite čia.
  • Lankstus atsiskaitymas – suteikiame galimybę už paslaugą atsiskaityti išsimokėtinai.
  • Sąžininga praktika – dantų protezavimas nepigi paslauga. Skirtingų odontologijos klinikų kainos gali skirtis kelis kartus. Garantuojame, kad jums pasiūlysime optimaliausią gydymą, atsižvelgdami į jūsų dantų būklę bei galimybes.
  • Modernūs gydymo metodai – gydymui naudojame tik aukštos kokybės įrangą, medžiagas bei efektyviausius metodus. Mūsų gydytojai nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Implantavimo ir protezavimo bijoti tikrai neverta – procedūrų metu neskauda, gijimas taip pat nėra sunkus.

Laukiame Jūsų skambučio arba registracijos internetu.

Ateidami pas mus konsultacijai niekuo neįsipareigojate – aptarkime, kaip nesunkiai galite pakeisti savo gyvenimo kokybę jau šiandien!

Registruotis vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Vilnius: +37063963330
Panevėžys: +37068710899 

Mūsų specialistai

Lukas Maračinskas

Gydytojas odontologas

Gintarė Ragazinskaitė

Gydytoja Odontologė

Vaidotas Viršilas

Gydytojas odontologas

Liutauras Miežinis

Gydytojas odontologas

Asociatyvios nuotraukos

Bendra informacija

Dantų protezavimas – tai danties kietųjų audinių anatominės formos ir spalvos atkūrimas.

Dantų protezas gali būti išimamas (plokštelė / lanko atraminis protezas) arba fiksuotas (Įvairių konstrukcijų vainikėliai ir tiltiniai protezai).

Porcelianinės laminatės 

Porcelianinės laminatės yra 0,3 – 0,6 mm storio porceliano plokštelės, gaminamos individualiai kiekvienam pacientui, išnešiojamos iki 10 – 12 metų.

Porcelianas išsiskiria itin dideliu patvarumu, estetiškumu, skaidrumu, ilgai išlaiko spalvą ir blizgesį, todėl jomis dažniausiai dengiami priekiniai dantys.

Šis protezavimo būdas puikiai išsaugo danties audinius, atrodo labai natūraliai, yra atsparus kavai, arbatai ar rūkalų poveikiui.

Dantenų audiniai puikiai priima porcelianą, nekaupia bakterijų, nesukelia dantenų uždegimo, alergijos.

Metalo keramika

Dantų protezai iš metalo keramikos yra gaminami metalinį karkasą padengiant porceliano sluoksniu, kuris yra užlydomas aukštos temperatūros krosnyje.

Metalo keramika gali būti protezuojami tiek pavieniai dantys, tiek jų grupės.

Cirkonio oksido keramikiniai vainikėliai

Cirkonio keramika – tai pažangus būdas dantų protezavimui. Šio protezo karkasas gaminamas iš cirkonio oksido, paruošiamo kompiuterinio frezavimo būdu.

Cirkonis labai tvirta ir atspari korozijai medžiaga. Periodinėje cheminių elementų lentelėje cirkonis yra šalia titano, todėl savo savybėmis jie yra labai panašūs.

Šis protezavimo būdas naudojamas tiek šoninių, tiek priekinių dantų atstatymui, naudojamas pavienių ir didelių dantų grupių protezavimui.

Elastinės plokštelės 

Tai yra lanksčios, nelūžinėjančios ir beveik nepastebimos dantų plokštelės.

Šių protezų pagrindai yra skaidrūs, peršviečiami rausvos spalvos, todėl susilieja su natūralia dantenų spalva ir atrodo natūraliai, estetiškai ir yra beveik nepastebimi.

Kadangi protezų konstrukcijos užima tik trečdalį gomurio, tai leidžia geriau jausti maisto skonį bei temperatūrą.

Elastinės plokštelės yra plonos, lengvos, patogios ir greitai prisitaiko burnoje, todėl prie jų greitai priprantama. Jos tolygiai paskirsto kramtymo spaudimą, dėl to neperkraunami likę dantys ir dantenos bei sulėtinama burnos audinių atrofija.

Šios dantų plokštelės nesukelia alergijos, todėl tinka pacientams, kurie alergiški akrilinėms plastmasėms ir metalui. Be to, nesugeria kvapų ir yra atsparios burnos skysčių cheminiam poveikiui. Ilgai nešiojant, laikantis tinkamos burnos higienos, nekeičia spalvos.

Iš dalies išimami protezai

Iš dalies išimami plastikiniai protezai, naudojami, kai nėra pavienių dantų arba kelių dantų iš eilės ir defekto negalima pašalinti tiltinėms konstrukcijomis.

Iš dalies išimami plastmasiniai protezai laikomi laikina konstrukcija, kadangi jų naudojimo laikas yra trumpas.

Šie protezai turi savo privalumų (greitai pagaminami ir lengvi), nors nėra patogūs ir manoma, kad plastikiniai protezai atkuria tik 20-30% kramtymo funkcijos.

Išimami biugeliniai protezai

Biugeliniai protezai – tai iš dalies išimamų protezų rūšis.

Šiei protezai naudojami kai nėra pavienių dantų, nėra atraminių dantų ir negalima naudoti tiltinio protezo.

Pagrindinė biugelinių protezų dalis yra metalinis lietas lankas, einantis per gomurio skliautą (jei protezas dedamas ant viršutinio žandikaulio) arba po liežuviu (jei protezas dedamas ant apatinio žandikaulio).

Biugeliniai protezai tvirtinami prie dantų lietais kabliukais (apkabėlėmis), o plastikinių protezų kabliukai yra gaminami iš vielos.

Biugeliniai protezai, palyginti su plastikiniais protezais, yra kompaktiškesni, ilgaamžiškesni ir tvirtesni.

Šiais protezais kramtymo funkcija atkuriama 70%.