MegaGen implantai

Straumann implantai

J Dental care

Viso gyvenimo garantija

Neskausminga procedūra

Patikima profesionalų komanda

Protezavimas ant implantų: MegaGen, J Dental Care ir Straumann

Protezavimas ant implantų – tai galimybė susigrąžinti norą šypsotis, atjaunėti, atkurti kramtymo funkciją ir vėl mėgautis maistu. Šveicariški MegaGen, Straumann ir itališki J Dental Care implantai yra tinkamiausias sprendimas tiems, kuriems svarbu patikimumas, aukšta kokybė, garantijos bei nepriekaištingas rezultatas. Šių gamintojų implantų sistema buvo sukurta tam, kad patenkintų net ir išrankiausių pacientų poreikius.

Svarbi informacija

 • Implantams gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją.
 • Jei pacientui įsriegtas implantas neprigytų, jis nemokamai būtų pakeistas nauju.
 • Po dantų implantacijos kiekvienam pacientui įteikiamas originalus implanto pasas, patvirtinantis visam gyvenimui garantiją.
 • 99% pacientų, kuriems buvo įsriegti implantai, patvirtino, kad implantacija – neskausminga procedūra.

MegaGen implantai

MegaGen“ implantai turi ilgą, moksliniais tyrimais ir inovacijomis praturtintą sukūrimo istoriją. „MegaGen“ implantų sistemos siūlo įvairius sprendimo būdus, pritaikytus kiekvienai paciento problemai ir užtikrinančios geriausią ir efektyviausią rezultatą net ir sudėtinam atvejui. Plačiau apie „MegaGen“.

Straumann implantai

„Straumann“ yra pasaulinio lygio implantologijos tyrimų centras. Jų gaminami „Straumann“ implantai yra vienas didžiausių šiuolaikinės implantologijos laimėjimų, suteikiančių unikalią galimybę atkurti šypseną ir kramtymo funkciją. Plačiau apie Straumann“.

J Dental Care implantai

Itališki implantai J Dental Care pagaminti iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai – 4 klasei, kas leidžia garantuoti, net 98,4 % prigijimo rodiklį. Pacientams gydymo metu šie ypatumai lemia mažiau intervencijos, trumpesnį gydymo laiką bei daugeliu atveju išvengiama kaulo priauginimo procedūros. Plačiau apie J Dental Care.

Dantų implantavimas su MegaGen, Straumann, J Dental Care implantais:

 • Pažangus gydymo metodas – dantų implantacija – leidžia atkurti identiškus dantis, o implantas atstoja danties šaknį.
 • Pacientams protezavimas ant implantų pritaikomas taip tiksliai, kad protezas yra nejuntamas.
 • Protezavimas ant implantų – ilgalaikis sprendimas, norintiems atstatyti prarastus dantis.
 • Implantuojant nenukenčia gretimi dantys – jų nereikia šlifuoti.
 • Protezai ant implantų yra stabilūs.
 • Protezų, kurie tvirtinami ant implantų, nereikia išiminėti.
 • Dantų implantai pristabdo kaulinio audinio nykimo procesus.
 • Vainikėlis ar tiltinis protezas pritvirtinamas prie implanto. Šie protezai pritaikomi pagal reikiamą dantų dydį, formą, spalvą, ir sukuriami taip, kad neišsiskirtų iš kitų dantų.
 • Pacientai pastebi, kad dantų implantas yra saugus, stabilus ir geras jų pačių danties pakaitalas.

Implantavimo būdai – kurį pasirinkti?

Yra keletas dantų implantavimo būdų, tačiau kuris būdas jums geriausiai tiks gali nuspręsti tik gydytojas odontologas dantų apžiūros metu.

Registruotis vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Protezavimas ant implantų Vilniusje +37063963330

Mūsų specialistai

Algirdas Lukošiūnas

Veido ir žandikaulių chirurgas

Lukas Maračinskas

Gydytojas odontologas

Gintarė Ragažinskaitė

Gydytoja odontologė
RVL gydytojas odontologas Vaidotas Viršilas

Vaidotas Viršilas

Gydytojas odontologas

Bendra informacija

Vienmomentė implantacija

Vienmomente implantacija vadinamas dantų implantavimo būdas, kai per 1 vizitą atliekamos 3 procedūros: pašalinamas nesveikas dantis, įsriegiamas implantas bei pritvirtinamas laikinas vainikėlis, kuris gijimo laikotarpiu atrodys ir tarnaus lyg nuosavas dantis.

Išimami protezai su 2 dantų implantacija

Norint drąsiai šypsotis, bet siekiant išvengti sunkesnių protezavimo procedūrų galima rinktis sprendimą – 2 implantai išimamo protezo fiksacijai. Tai vadinamasis kelių dantų implantavimas.

 • Rutulinis fiksavimas. Ant implanto yra prisukama rutulio formos atrama, o ant protezo įduba su guminiu žiedu. Dedant protezą į burną, rutuliukas įslenka į proteze esančią įdubą ir fiksuojasi guminiu žiedu neleisdamas jam judėti.
 • Magnetinis ir sijinis fiksavimas. Pagrindinis šio dantų protezavimo metodo privalumas yra žema kaina lyginant su neišimamais protezais ir didesnis patogumas lyginant su klasikiniais protezais.

„All on 4“ implantavimas – viena pažangiausių technologijų

Atkurkite trūkstamus dantis dantų implantais ir fiksuotais gražiais dantimis vos per 24 val. Pasirinkę šią dantų implantavimo sistemą žmonės tampa laimingesni ir gali be vargo valgyti bei šypsotis. Šiuo metu „All on 4“ implantai (iš angl. k. – visi ant keturių) laikomi pažangiausiais, nes specialios technikos pagalba greitai atkuriami visi dantys. Kitaip nei išimamos plokštelės ar protezai, prie implantų pritvirtinti visi dantys yra stabilūs, jų nereikia išimti, o karštis, šaltis ir skonis jaučiamas lygiai taip pat, kaip ir su natūraliais dantimis. Be to, kietą maistą valgysite nesibaimindami, kad protezas iškris.

Galimas protezavimas ir ant 6 („All on 6“) ar net 8 („All on 8“) implantų.

„All on 4“ implantai – ką svarbu žinoti?

 • Ši dantų sistema gyvenimą keičianti technologija labiausiai tinka pacientams netekusiems visų arba didžiosios dalies dantų.
 • Nuolatiniai keramikiniai dantys gaminami ne anksčiau kaip po 6 mėnesių.
 • „All on 4“ implantai kainuoja iki 3000 Eur.
 • Dalį gydymo lėšų senjorams, vaikams, nedarbingiems ar iš dalies darbingiems asmenims kompensuoja TLK.

Kada reikalinga kaulo priauginimas (kaulo augmentacija)?

Protezuojant dantis implantais bedančiame žandikaulyje, žmogus išvengia klasikinių protezų, kurie paprastai yra nepatogūs, juda, krenta, juos nepatogu prižiūrėti, žmogus negali jaustis pilnavertiškai ir pasitikėti savimi. Naudojant klasikinius protezus, kaulo sunykimas vyksta labai sparčiai, nes nėra nei vienos danties šaknies, kurią žandikauliui reikėtų laikyti, dėl to vyksta kaulo sunykimas (atrofija), sukrenta skruostai, žmogaus veidas atrodo senesnis.

Sunykus kaului reikalingas kaulo priauginimas (augmentacija), kurio metu trūkstamoje žandikaulio kaulo vietoje priauginamas nuosavas paciento kaulas arba specialus kaulo pakaitalas. Ilgainiui šis priaugintas kaulas suauga su tikruoju ir tada galima atlikti tolimesnę dantų implantacijos procedūrą.

Kas geriau – dantų implantas ar dantų tiltelis?

Implantas atstoja šaknį

Visų pirma danties implantas atstoja šaknį, ant kurio tvirtinama danties karūnėlė, tad šis protezavimo sprendimas yra labai artimas natūraliam dančiui. Kadangi implantas atstoja danties šaknį, tokiu atveju yra sustabdomas kaulo sunykimas prarasto danties vietoje. Protezuojant dantų implantais išsaugomi sveiki dantys, nes nėra reikalinga gretimų dantų atrama.

Dantų implantai yra ilgaamžiai

Dar vienas svarbus skirtumas tarp danties protezavimo implantu ir tilteliu metodų, tai ilgaamžiškumas. Dantų tiltelis laiko apie 10 metų, nes trijų dantų kramtymo jėga tenka dvejoms dantų šaknims, tad ilgainiui jos „pavargsta“, nuo didelio krūvio aplink patirpsta kaulas ir atsiranda kišenės, tiltas tiesiog nebeatlaiko. Danties implanto atveju kramtymo jėgos pasiskirsto taip kaip ir su natūraliais dantimis.

Implantai nepažeidžia kitų dantų

Vieno danties protezavimui yra reikalingas vienas danties implantas. Kai kuriais atvejais, ypač apatinio žandikaulio priekyje kur yra smulkūs dantys, gali būti protezuojami du dantys ant vieno implanto, jeigu dviems implantams nėra fiziškai vietos. Dedant tiltelius jie apkabėlėmis kabinami prie šalia esančių dantų, tad laikui bėgant tiltelis gali juos išklibinti.

Svarbi informacija. RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, todėl faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.