Nemokama pirminė konsultacija

Galimybė atsiskaityti dalimis

Modernūs gydymo metodai

Patikima profesionalų komanda

Dantų implantacija – saugus dantų šaknų atkūrimo būdas specialiai tam sukurtais dantų implantais. Ant implantų gali būti tvirtinamos pavienės dantų karūnėlės, karūnėlių tilteliai arba viso žandikaulio protezas. Mūsų klinikoje dantų implantavimui naudojami saugūs ir visame pasaulyje pripažinti dantų implantai „Straumann“, „MegaGen“ Ir „J Dental Care“.

Ar dantų implantai atstoja tikrą dantį?

Netekus danties ilgainiui tuščioje jo vietoje ima tirpti kaulas, kraiposi šalia esantys dantys. Dėl šios priežasties geriau nelaukti ir esant galimybei išrauto danties vietoje įsriegti dantų implantą, kuris iš tiesų atstos danties šaknį ir atkurs dantų funkciją – efektyvų kramtymą. Dantų implantai, susijungę su kaulu, atlieka atraminę funkciją šalia esantiems dantims, sudaro jungtį su kauliniu audiniu, atkuria estetinį vaizdą, leidžia laisvai kalbėti ir kramtyti nejaučiant diskomforto, apsaugo nuo kaulo atrofijos, išsaugo kaulinį audinį ir gražią, jaunatvišką veido išvaizdą.

Pacientai, kurie turi dantų implantus, teigia, jog dantų implantai nesukelia jokio diskomforto, jie burnoje nejaučia svetimkūnio. Pasirinkę dantų implantaciją galėsite būti tikri, jog dantų implantas kartu su dantų protezu tarnaus lyg tikras dantis. Dantų protezavimas ant implantų – geriausias būdas atkurti prarastus dantis.

Dantų implantavimo etapai

 • Pirmiausia atliekama paciento apžiūra, sudaromas gydymo planas. Prieš implantaciją atliekama ir profesionali burnos higiena.
 • Į sugijusią ištraukto danties vietą įsriegiamas implantas, užsukama gijimo galvutė ir užsiuvus dantenas laukiama protezavimo etapo.
 • Jeigu atliekama vienmomentė implantacija, implantas sukamas tą pačią dieną po danties rovimo.
 • Jeigu reikalinga sinuso pakėlimo operacija ir kaulinio audinio augmentacija, implantavimas atliekamas tik pilnai sugijus kauliniam audiniui. Labai retais atvejais implantus galima sriegti sinuso pakėlimo operacijos metu sutaupant laiko.
 • Per 3–4 mėnesius implantui suaugus su žandikauliu, iš implanto išsukus gijimo galvutę, sukamos atramos, padaromas dantų lanko antspaudas ir pagal jį pagaminama danties karūnėlė/vainikėlis.
 • Pagamintas dantų protezas pritvirtinamas prie implanto.
 • Po danties implantavimo ir protezavimo rekomenduojama 2 kartus per metus atlikti profilaktinę burnos apžiūrą.

Registruotis vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Dantų implantai Vilniuje: +37063963330

Mūsų specialistai

Algirdas Lukošiūnas

Veido ir žandikaulių chirurgas

Lukas Maračinskas

Gydytojas odontologas

Frederikas Poleskinas

Burnos chirurgas

Bendra informacija

Ar dantų implantavimas skausmingas?

Ne, dantų implantavimas atliekamas, taikant vietinę nejautrą (itin jautriems pacientams gali būti atliekama sedacija) ir trunka apie 20 minučių, todėl procedūros metu jokių nemalonių pojūčių nejausite. Svarbu po procedūros laikytis gydytojo paskirtų rekomendacijų, siekiant išvengti komplikacijų.

Dantų implantų rūšys

Odontologijos pasaulyje iki šiol naudojamos trys pagrindinės dantų implantų rūšys. Tai plokšteliniai, sraigtiniai ir poantkauliniai implantai.

 • Sraigtiniai dantų implantai pasirenkami dažniausiai. Šie implantai gaminami iš itin tvirto metalo – titano lydynio, kuris nesukelia alergijų ir infekcijų, juos pasirinkus mažiau traumuojami audiniai. Būtent sraigtinius protezus mes naudojame ir savo klinikoje.
 • Plokšteliniai implantai dažniausiai parenkami vyresniems pacientams ir tik krūminių dantų srityje. Šie implantai daugiausiai pasitarnauja kaip atrama dantų tilteliams.
 • Poantkauliniai implantai tinka tada, kai yra visiškai sunykusios dantinės žandikaulių dalys ir dėl to neįmanoma įsodinti sraigtinių arba plokštelinių implantų.

„All on 4“ implantai ir kitos dantų implantų konstrukcijos

Egzistuoja keletas pagrindinių dantų implantų konstrukcijų. Kuris dantų atkūrimas būdas jums tiks geriausiai, geriausiai patars gydytojas odontologas konsultacijos metu.

 • Vieno danties implantas pasirenkamas tada, kai reikia atkurti vos vieną dantį. Išrauto danties vietą įsriegiamas vienas implantas, kuriam prigijus, tvirtinamas vienas nuolatinis dantis.
 • Kelių dantų implantai skirti atlaikyti šiek tiek didesnei apkrovai ir pasirenkami tada, kai ant vieno implanto reikia tvirtinti kelių dantų vainikėlį.
 • „All on 4“ implantai, dar vadinami visi ant 4 implantais, geriausiai tinka, esant bedantei šypsenai. Su šiai implantais visos burnos implantaciją galima atlikti įsriegus 4, 6 arba 8 implantus, priklausomai nuo konkretaus atvejo, ir ant jų pritvirtinus nenuimamus protezus.

Kokia yra dantų implantų kaina?

Dantų implantų kaina, priklausomai nuo gamintojo ir unikalaus paciento atvejo gali skirtis. Kviečiame į nemokamą konsultaciją, kurioje gydytojas odontologas įvertins jūsų dantų būklę, supažindins su gydymo eiga ir pasiūlys geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį gydymo būdą.

Gyvenimus keičianti dantų implantacija mūsų klinikoje:

 • Nemokama pirminė konsultacija – jos metu aptarsime jūsų dantų būklę ir sudarysime individualų gydymo planą.
 • Sąžininga praktika – dantų implantacija yra nepigi paslauga. Skirtingų odontologijos klinikų kainos gali skirtis kelis kartus. Garantuojame, kad jums pasiūlysime optimaliausią gydymą, atsižvelgdami į jūsų dantų būklę bei galimybes.
 • Modernūs gydymo metodai – gydymui naudojame tik aukštos kokybės įrangą, medžiagas bei efektyviausius metodus. Mūsų gydytojai nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Implantavimo ir protezavimo bijoti tikrai neverta – procedūrų metu neskauda, gijimas taip pat nėra sunkus.
 • Lankstus atsiskaitymas – suteikiame galimybę už paslaugą atsiskaityti išsimokėtinai.