Operacija –sinuso pakėlimui

Sinusas – tai tuščiavidurė veido kaulų ertmė. Chirurgas po rengenogramos nustato ar reikalinga ši procedūra. Procedūra atliekama pacientams, kurių sinuso padėtis yra per žema. Dažnai sinuso pakėlimo operacija gali būti neišvengiama norint atlykti implantaciją. Operacija yra neskausminga, bet reikalingas ilgesnis laikas operacijai. Ir gyjimo laikas užtrunka ilgiau, nei po vien implantų operacijos. Pacientas privalo laikytis daktaro nurodymų, kad procedūra būtų sėkminga.

Kaulo augmentacija su sinuso pakėlimu

Sinuso pakėlimo procedūros metu yra pakeliamas viršutinio žandikaulio sinuso dugnas. Padaroma pakankamai vietos kaule, kad galėtų sėkmingai įstatyti danties implantus. O po to pakeisti trūkstamus viršutinius krūminius dantis.
Sinuso pakėlimo procedūros metu, sinuso membrana pakeliama ir toje vietoje įdedama kaulinė medžiaga. Sinusas yra virš viršutinio žandikaulio. Dugnas užpildomas membrana bei kauline medžiaga. Paruošiama vieta sukti implantams. Tokios operacijos atliekamos odontologo kabinete su vietinę anesteziją. Tokią procedūrą turi atlikti burnos žandikaulio chirurgas. Sinuso pakėlimo operacijos dėka galima vietoj nepatogių dantų protezų pacientui pasiūlyti patogius protezus ant implantų.

Chirurgas operuoja pacientą pritaikius vietinę nejautrą, todėl nejaučiamas skausmas. Vaistai suleidžiami į viršutinio žandikaulio galinį segmentą. Pavyzdžiui vieno implanto įsukimas trunka apie 20 min. Su sinuso pakėlimu užtruktų apie 35-40 minučių, priklausomai nuo sinuso anatomijos. Pacientas turi laukti 6 mėnesius po operacijos, kad viskas sugytų. Per tą laiką i sinusą idėtą kaulą iaugą kraujagyslės. Susiformuoja kaulo produkcija ir jis tampa nuosavas organizme. Labai retais atvejais implantus galima sriegti inuso pakėlimo operacijos metu ir sutaupyti laiko. Kai netenkama dantų reikia kreiptis i specialistus, nes labai greit žandikaulio kokybė blogėja, sinusai plečiasi ir leidžiasi žemyn. Kaulo aukštis mažėja. Ją atlieka medicinos mokslų daktaras docentas Algirdas Lukošiūnas. Labai profesionalus, kvalifikuotas specialistas. Daktaras kurio rezultatai dėl atmetamų implantų yra mažiausi Lietuvoje. Todėl galima drąsiai sakyti, kad jis yra geriausias iš geriausių.

Chirurgo rekomendacijos po operacijos:

  • Neperšalti
  • Neperkaisti
  • Nesportuoti mėnesį
  • Nekiloti sunkumų
  • Iš karto nekeliauti
  • Sugerti visus paskirtus vaistus chirurgo
  • Laikytis burnos higienos reiklavimų
  • Pradžioje negalima stipriai pūsti nosies ir kt daktaro nurodymų

SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966