UAB RVL Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) pateikiame informaciją apie tai, kaip UAB RVL klinika (toliau – Klinika) tvarko Jūsų asmens duomenis, kuriuos galite palikti interneto svetainėje www.rvl.lt  (toliau – Interneto svetainė), mūsų socialinės žiniasklaidos paskyrose, mūsų internetinėje parduotuvėje www.e-rvl.lt susisiekus su mumis el. paštu, telefonu, socialiniuose tinkluose (Facebook, Instagram), ar atvykus į Kliniką. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 1. Bendra informacija

Mūsų privatumo politika atsakys į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite klausimų, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta toliau.

Prašome atidžiai perskaityti mūsų Privatumo politikas:

Privatumo politika internetinių svetainių ir socialinių tinklų profilių lankytojams Slapukų politika Privatumo politika paklausimus siunčiantiems asmenims   Tiesioginės rinkodaros turinio gavėjų privatumo politika
 1. Kontaktinė informacija

UAB RVL klinika

Juridinio asmens kodas:  306187848

Adresas: Sūduvių g. 74-2, Antežerių k., LT-14166 Vilniaus r.

Tel.: +370 687 10899

El.paštas: klinika@rvl.lt

Jei turite klausimų, komentarų ar skundų dėl to, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jeigu Jums reikalinga mūsų pagalba, prašome kreiptis el. paštu arba telefonu. 

3. Mano teisės

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus antrame punkte nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys:

 • pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
 • pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
 • ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
 • pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
 • pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).

PRIVATUMO POLITIKA
Interneto svetainės www.rvl.lt, interneto parduotuvės www.e-rvl.lt  ir socialinių tinklų profilių lankytojams. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-18

UAB RVL klinika rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 • Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?
  Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šio pranešimo dalis yra neaiški, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę.
 • Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?
  Mes esame: UAB RVL klinika
  Mūsų juridinio asmens kodas: 306187848
  Mūsų adresas: Sūduvių g. 74-2, Antežerių k., LT-14166 Vilniaus r.
 • Iš kur renkate informaciją apie mane?
  Mes teikiame viešą prieigą prie interneto svetainės www.rvl.lt (toliau – Svetainė),  interneto parduotuvės www.e-rvl.lt  ir socialinių tinklų Facebook, Instagram profilių (toliau – „Socialinių tinklų profiliai“), juos palaikome, tobuliname ir užtikriname jų saugą. Jūs, naršydami mūsų Svetainę ar Socialinių tinklų profilius sudarote su mumis sutartį, kuria gaunate prieigą prie Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros turinio ir sutinkate su teisės aktų nustatytomis jų naudojimo sąlygomis, įskaitant, bet neapsiribojant autorinių teisių sąlygomis ir šiame informaciniame pranešime pateikiamomis asmens duomenų apsaugos bei privatumo sąlygomis.
 • Kokiais tikslais klinika tvarko asmens duomenis? 

4.1. Registracijos į Kliniką tikslais
Vardas, pavardė, gimimo datą, el. pašto adresas, telefono numeris ir kliento užklausos tekstas, atvaizdai, registracijos data ir laikas, paciento nusiskundimai. Šie duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu ir saugomi 2 (dvejus) metus nuo užklausos gavimo datos.

4.2 Tiesioginės rinkodaros tikslais
Vardas, pavardė, telefono numeris ir/arba el. pašto adresas. Šie duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu ir saugomi 2 (dvejus) metus nuo sutikimo davimo datos.

4.3. Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tikslais
Paciento, jo atstovo bei paciento nurodyto asmens, turinčio teisę gauti informaciją apie pacientą ir jam suteiktas paslaugas, vardas, pavardė, gimimo data ar asmens kodas, telefono numeris, el. pašto adresas, informacija apie paciento sveikatos būklę, turinčią reikšmės procedūros atlikimui, paciento nusiskundimai, fotografijos prieš ir po procedūros, suteiktos procedūros aprašymas, procedūros atlikimo data, informacija apie paslaugą teikusį specialistą, paslaugų suteikimo kaina ir apmokėjimo informacija. Šie duomenys yra tvarkomi su Klinika sudaromos sutarties pagrindu ir saugomi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 1999 m. lapkričio 29 d. įsakymo Nr. 515 „Dėl sveikatos priežiūros įstaigų veiklos apskaitos ir atskaitomybės tvarkos“ nustatytais terminais.

4.4. Sutarčių vykdymo ir apskaitos tikslais
Vardas, pavardė, gimimo data ar asmens kodas, telefono numeris, el. pašto adresas, ūkinių-finansinių operacijų turinys (t.y. įsigytos/gautos prekės ir/ar paslaugos, atliktų mokėjimų informacija). Informacija saugoma 10 metų nuo atitinkamos sutarties sudarymo ar finansinės/ūkinės operacijos atlikimo.

4.5. Klientų aptarnavimo kokybės gerinimo, kontroliavimo, kad informacija būtų teikiama kvalifikuotai ir operatyviai tikslais (telefoninių pokalbių įrašai)
Telefono numeris, asmens balso įrašas, pokalbio data, pokalbio pradžios ir pabaigos laikas. Šie asmens duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu ir saugomi 6 mėnesius nuo įvykusio telefoninio pokalbio.

4.6. Medicinos pažangos ar mokymo tikslais
Vardas, pavardė, atliktos procedūros pavadinimas ir aprašymas, fotografijos, vaizdo medžiaga. Šie duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu ir saugomi10 metų.

4.7. Klinikos veiklos populiarinimo tikslais
Vardas, pavardė, atliktos procedūros pavadinimas ir aprašymas, fotografijos, vaizdo medžiaga. Šie duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu ir saugomi 10 metų arba tol, kol toks sutikimas bus atšauktas.

4.8. Kandidatų į darbo vietą duomenų bazės administravimo ir informavimo apie laisvas vietas tikslu, siekiant ateityje pasiūlyti darbo pasiūlymą
Vardas, pavardė, gimimo data, telefono numeris, darbovietė, el. pašto adresas, gyvenamoji vieta (adresas), išsilavinimas, pageidaujamas darbas, gyvenimo aprašymo gavimo data, asmeninės savybės, darbo patirtis: paskutinė darbovietė, darbo stažas darbovietėje, užimtos pareigos, kita darbo patirtis; užsienio kalbų mokėjimas: kalba, skaitymo, rašymo, kalbėjimo lygiai; gebėjimas dirbti kompiuterio programomis, kiti duomenys ir motyvai, pageidaujamas atlyginimas; kita gyvenimo aprašyme, rekomendacijoje ir (ar) motyvaciniame laiške pateikiama informacija. Šie duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu ir saugomi 2 (dvejus) metus po sutikimo gavimo dienos.

4.9. Su darbo santykiais susijusiais tikslais
Vardas ir pavardė, asmens kodas, gimimo data, adresas, veido atvaizdas, gyvenamoji vieta, telefono numeris, socialinio draudimo pažymėjimo numeris, gyvenimo aprašymo duomenys, darbuotojo kvalifikaciją pagrindžiantys dokumentai (diplomai, atestatai, pažymėjimai, pažymos, kt.) ir kiti asmens ir specialiųjų duomenys.

4.10. Statistikos tikslai
Paciento apklausa apie suteiktas paslaugas ir jų kokybę. Klinika taip pat renka asmens duomenis slapukų pagalba. Šie duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu. Detaliau apie tai žr. „Slapukai“.

4.11. Komunikacijos tikslais
Klinika renka bet kokius kitus Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs galite pateikti mums bet kuriuo metu, su mumis bendraudami – parašydami elektroniniu paštu, rašydami ar skambindami telefonu ar atvykę į buveinės vietą. Šie duomenys tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu ir saugomi 4 metus.

 • Kokią informaciją renkate, naudojate ir saugojate apie mane?

5.1. Naršant mūsų svetainės mes gauname šią informacija, kurią sugeneruoja mūsų sistema:

 • informacija apie įrenginį;
 • interneto svetainės naršymo ypatumai;
 • anoniminę ir apibendrintą informaciją apie svetainės lankomumą;
 • paklausimų pasinaudojant svetainės funkcionalumu renkame Jūsų vardą, el. pašto adresą, IP adresą, žinutės turinį, atsakymą į Jūsų žinutę. Taip pat, jei nuspręsite nurodyti savo telefono numerį, rinksime ir jį.
 • visą kitą informaciją, nurodytą 4 privatumo politikos punkte.

5.2. Jei norėsite mums parašyti pasinaudodami Svetainės funkcionalumu, mes rinksime ir saugosime šią informaciją:
Jūsų vardą;

 • el. pašto adresą;
 • paklausimo temą;
 • paklausimo turinį;
 • atsakymą į Jūsų paklausimą.
 1. Ar naudojate slapukus?
  Taip. Mes naudojame slapukus, kaip nurodyta Slapukų politikoje.
 2. Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?
  Naršydami po interneto puslapį Jūs mums neturite mums pateikti jokios informacijos. Tačiau, jei naudojatės svetainės funkcionalumu ir norite parašyti mums žinutę, privalote mums pateikti savo vardą, el. pašto adresą ir paklausimo temą bei turinį.
 3. Kurią informaciją apie mane renkate iš kitų šaltinių ir kokie tai šaltiniai?
  Iš kitų šaltinių informacija nėra renkama.
 4. Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?
  Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai, nes:
 5. Jūs sutikote, kad būtų įjungti reklaminiai slapukai, reklamuojantys mūsų Svetainę, Socialinių tinklų profilius bei mūsų prekes (BDAR 6 str. 1 d. a p.);
 6. mes turim teisėtą interesą užtikrinti savo interneto svetainės stabilumą ir stebėti jos lankomumą (BDAR 6 str. 1 d. f p.).
 7. Ar Jūs renkate jautrią informacija apie mane?
  Jautri informacija apie Jus nėra renkama ir prašome mums tokios informacijos neteikti. Jei tokią informaciją mums pateiksite, laikysime, kad davėte sutikimą tokiems asmens duomenims tvarkyti (BDAR 6 str. 1 d. a p., 9 str. 2 d. a p.).
 8. Ar vykdote automatinį sprendimų priėmimą ar profiliavimą pagal informaciją apie mane?
  Automatinis sprendimų priėmimas nėra vykdomas, jūs nesate profiliuojamas.
 9. Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?
  Informacija dalinamės su išorės paslaugų teikėjais, teikiančias IT, Svetainės funkcionalumo palaikymo paslaugas, ta apimtimi, kuri būtina užtikrinant tokių trečiųjų šalių paslaugų suteikimą.
 10. Ar dalinatės mano informacija su subjektais, esančiais už Europos ekonominės erdvės (Europos ekonominę erdvę sudaro visos ES valstybės narės bei Norvegija, Islandija, Lichtenšteinas)  ribų?
  Jūsų informacija su subjektais esančiais už Europos ekonominės erdvės ribų nesidaliname.
 11. Kiek laiko saugote informaciją apie mane?
  Mes Jūsų informaciją saugome vadovaudamiesi Lietuvos vyriausiojo archyvaro patvirtinta Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodykle. Platesnė informacija pateikta 4 privatumo politikos punkte.
 12. Mano teisės ir pretezenijos
  Jei klientas, kad jo, kaip asmens duomenų subjekto, teisės yra ir (arba) gali būti pažeistos, turi teisę nedelsiant kreiptis į Kliniką pateikiant skundą. Klinika užtikrina, jog gavę kliento skundą Klinika susisieks su klientu per pagrįstą laikotarpį ir informuos apie skundo tyrimo eigą, o vėliau, ir apie rezultatą.

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome:

 • pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
 • pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
 • ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
 • pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
 • pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai;
 • turite teisę bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą.

Atkreipiame dėmesį, kad šioms Jūsų teisėms gali būti taikomos įstatymų numatytos išimtys ir ribojimai.

 1. Kaip galite man padėti?
  Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jei Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu: klinika@rvl.lt.

SLAPUKŲ POLITIKA
Interneto svetainės www.rvl.lt, interneto parduotuvės www.e-rvl.lt lankytojams. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-18

 1. Kas yra slapukai?
  Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome Jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitą programinę įrangą, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“.
 2. Kodėl jūs naudojate slapukus?
  Mes naudojame slapukus:
 • užtikrinti, kad svetainės veiktų taip, kaip jos turi veikti;
 • išsaugoti jūsų nustatymus per apsilankymą ir tarp jų;
 • pagerinti svetainės greitį/saugumą;
 • suteikti Jums galimybę pasidalinti puslapiais socialiniuose tinkluose, pvz.: Facebook, Instagram.
 • užtikrinti, kad prisijungę galėsite pritaikyti svetainę savo poreikiams, kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote;
 • nuolat tobulinti svetainę, kad jį būtų jums dar patrauklesnė;
 • kurti veiksmingesnę rinkodarą.
 1. Kokių tipų slapukus naudojate?
  3.1. Griežtai privalomus slapukus
  Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.

  3.2. Analitinius slapukus
  Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

  3.3. Funkcinius slapukus
  Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.

  3.4. Tikslinius arba reklaminius slapukus
  Tiksliniai arba reklaminiai slapukai naudojami tam, kad jums būtų rodoma įdomesnė ir jūsų interesus labiau atitinkanti reklama, arba tam, kad tos pačios reklamos parodymų svetainėje skaičius būtų ribojamas. Šios rūšies slapukai taip pat naudojami reklamos kampanijos veiksmingumui matuoti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, į ką žiūrėjote, apsilankę svetainėje.

  4. Kokius slapukus jūs naudojate?
  Mes naudojame šiuos slapukus:
SLAPUKO KATEGORIJA SLAPUKO PAVADINIMAS SLAPUKO GALIOJIMO LAIKAS NAUDOJAMI DUOMENYS
statistiniai _ga 2 metai Registruojamas unikalus ID, kuris naudojamas statistiniams duomenims apie tai, kaip lankytojas naudojasi svetaine, generuoti.
Statistiniai _ga_# 2 metai Naudojama „Google Analytics” renkant duomenis apie tai, kiek kartų naudotojas apsilankė svetainėje, taip pat pirmojo ir paskutinio apsilankymo datas.
Rinkodariniai __fb_chat_plugin   Pastoviai galiojantis slapukas Naudojamas vartotojo sąveikai su svetainės “Facebook” pokalbių valdikliu stebėti.
 1. Kaip galiu valdyti slapukus?

Griežtai privalomi slapukai ir analitiniai slapukai yra naudojimosi mūsų svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų rūšių, negalime numatyti, kaip mūsų svetainė veiks, kai joje apsilankysite.

Galite kontroliuoti funkcinių slapukų ir tikslinių arba reklaminių slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai paveiks ir kitas jūsų lankomas svetaines.

PAKLAUSIMŲ TELEFONU BEI SIUNČIAMŲ EL. PAŠTU IR SOCIALINIAIS TINKLAIS PRIVATUMO POLITIKA

Interneto svetainės www.rvl.lt, interneto parduotuvės www.e-rvl.lt lankytojams. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-16

UAB RVL klinika rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 1. Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?
  Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šio pranešimo dalis yra neaiški, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę.
 2. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?
  Mes esame: UAB RVL klinika
  Mūsų juridinio asmens kodas: 306187848
  Mūsų adresas: Sūduvių g. 74-2, Antežerių k., LT-14166 Vilniaus r.
 3. Kodėl renkate informaciją apie mane?
  Mes tvarkome užklausas, prašymus ir skundus, gautus el. paštu ir socialinių tinklų paskyrose. Dėl šios priežasties mes turime rinkti, naudoti ir saugoti informaciją apie Jus.
 4. Kokią informaciją renkate, naudojate ir saugojate apie mane?
 • Jūsų el. pašto adresas;
 • Jūsų socialinio tinklo paskyros profilio pavadinimas;
 • paklausimo tema;
 • paklausimo data;
 • paklausimo turinys;
 • prie paklausimo pridėti failai;
 • Jūsų vardas ir pavardė;
 • atsakymas į Jūsų paklausimą;
 • kita informacija, kurią pateikėte pats.
 1. Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?
  Pateikdami paklausimą mūsų svetainėje nurodytais kontaktiniais el. pašto adresais, pasinaudodami svetainės funkcionalumu ar pateikdami paklausimą per socialinių tinklų paskyras turėtumėte mums nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ar kitą kontaktinį duomenį, paklausimo temą bei turinį bei paklausimui aktualią informaciją. Pateikus paklausimą, gali būti prašoma pateikti papildomos informacijos apie jus, kad galėtume tinkamai atsakyti į Jūsų paklausimą.
 2. Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?
  Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai:
 • jei savo iniciatyva kreipėtės į mus su prašymu, skundu, paklausimu pasinaudodami svetainės funkcionalumu, mums yra taikoma teisinė prievolė saugoti prašymus, paklausimus skundus (BDAR 6 str. 1 d. c p.);
 • jei savo iniciatyva kreipėtės į mus pasinaudodami svetainės funkcionalumu, siekdami su mumis sudaryti sutartį, Jūsų duomenis tvarkome būtinų veiksmų atlikimui siekiant sudaryti sutartį fizinio asmens prašymu pagrindų (BDAR 6 str. 1 d. b p.).
 1. Ar Jūs renkate jautrią informacija apie mane?
  Jautri informacija apie Jus nėra renkama ir prašome mums tokios informacijos neteikti. Jei tokią informaciją mums pateiksite, laikysime, kad davėte sutikimą tokiems Jūsų asmens duomenims tvarkyti (BDAR 6 str. 1 d. a p., 9 str. 2 d. a p.).
 2. Ar vykdote automatinį sprendimų priėmimą ar profiliavimą pagal informaciją apie mane?
  Automatinis sprendimų priėmimas nėra vykdomas, Jūs nesate profiliuojamas.
 3. Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?
  Informacija apie Jus gali būti perduota:
 • teisines paslaugas teikiančioms įmonėms;
 • IT, komunikacines, duomenų saugyklų ir panašias paslaugas teikiančioms bendrovėms;
 • informacija perduodama el. pašto paslaugų teikėjui jeigu paklausimas, prašymas ar skundas siunčiamas el. paštu;
 • auditus ar patikrinimus atliekantiems privatiems subjektams ir/ar valstybės ar savivaldybių institucijoms.
 1. Ar dalinatės mano informacija su subjektais, esančiais už Europos ekonominės erdvės (Europos ekonominę erdvę sudaro visos ES valstybės narės bei Norvegija, Islandija, Lichtenšteinas) ribų?

Jūsų duomenimis, su subjektais esančiais už Europos ekonominės erdvės ribų, nesidaliname.

 1. Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

Mes Jūsų informaciją saugome vadovaudamiesi Lietuvos vyriausiojo archyvaro patvirtinta Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodykle. Platesnė informacija pateikta 4 privatumo politikos punkte.

 1. Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?
  Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus ir:
 • pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
 • pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
 • ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
 • pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
 • pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai;
 • teisę bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą.

Atkreipiame dėmesį, kad šioms teisėms gali būti taikomos įstatymų numatytos išimtys bei ribojimai.

 1. Kaip galite man padėti?

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jei Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu klinika@rvl.lt.

TIESIOGINĖS RINKODAROS TURINIO GAVĖJŲ PRIVATUMO POLITIKA
Interneto svetainės www.rvl.lt, interneto parduotuvės www.e-rvl.lt lankytojams. 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-02-18

UAB RVL klinika klinika rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 1. Kaip turėčiau skaityti šį pranešimą?
  Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šio pranešimo dalis yra neaiški, kviečiame susisiekti nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę.
 2. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?
  Mes esame: UAB RVL klinika
  Mūsų juridinio asmens kodas: 306187848
  Mūsų adresas: Sūduvių g. 74-2, Antežerių k., LT-14166 Vilniaus r.
 3. Kodėl renkate informaciją apie mane?
  Mes užsiimame tiesiogine rinkodara reklamuodami savo prekes asmenims, kurie yra davę sutikimus. Taip pat, turime teisėtą interesą savo klientams reklamuoti panašias savo prekes ir paslaugas, teirautis dėl suteiktų prekių ir paslaugų kokybės el. paštu. Siekdami tai daryti mes turime rinkti, naudoti ir saugoti informaciją apie Jus.
 4. Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?
  Norėdami gauti mūsų naujienas, asmeninius pasiūlymus, kvietimus į renginius Jūs turite pateikti mums šią informaciją:
 • vardą;
 • el. pašto adresą;
 • telefono numerį.

Pažymime, kad norėdami gauti mūsų naujienas neturite pateikti visų šių duomenų, o tik tuos, kurie reikalingi pagal pasirinktą naujienų gavimo būdą (pvz.: jei norite gauti naujienas tik el. paštu, turite pateikti mums tik el. pašto adresą). 

Atkreipiame dėmesį, kad savo klientams, kurių el. pašto adreso duomenis mes turime, galime el. paštu reklamuoti savo panašias prekes. Pažymime, kad bet kuriuo metu galėsite nesutikti su tokios reklamos gavimu ir jos atsisakyti.

 1. Kurią informaciją apie mane renkate iš kitų šaltinių?

Iš kitų šaltinių informacija nėra renkama.

 1. Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?

Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai, nes:

 • Jūs davėte tam sutikimą (BDAR 6 str. 1 d. a p.);
 • Mes turime teisėtą interesą naudoti savo klientų el. pašto duomenis savo panašių prekių ar paslaugų reklamai, grįžtamojo ryšio informacijai apie suteiktų prekių ar paslaugų kokybę (BDAR 6 str. 1 d. f p.).
 1. Ar priimate automatinius sprendimus? Ar mane profiliuojate?

Automatinis sprendimų priėmimas nėra vykdomas. Jūs nesate profiliuojamas.

 1. Ar renkate jautrią informaciją apie mane?

Jautri informacija apie Jus nėra renkama.

 1. Ar kam nors perduodate informaciją apie mane?

Informacija apie Jus gali būti perduodama:

 • naujienlaiškių bei naujienų siuntimo platformų paslaugas teikiančioms bendrovėms;
 • rinkos tyrimų paslaugas teikiančiomis bendrovėmis;
 • pašto paslaugas teikiančioms bendrovėms;
 • kitas rinkodaros paslaugas teikiančioms bendrovėms;
 • IT paslaugas teikiančioms bendrovėms;
 • valstybės institucijoms, tik tiek ir tik tokia apimtimi, kiek tai būtų būtina mūsų teisėtų interesų gynybai;
 • auditus ar patikrinimus atliekantiems privatiems subjektams ar valstybės institucijoms.
 1. Ar dalinatės mano informacija su subjektais, esančiais už Europos ekonominės erdvės (Europos ekonominę erdvę sudaro visos ES valstybės narės bei Norvegija, Islandija, Lichtenšteinas) ribų?

Jūsų duomenimis, su subjektais esančiais už Europos ekonominės erdvės ribų, nesidaliname.

 1. Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

Informaciją apie Jus saugosime iki Jūsų duoto sutikimo atšaukimo, o jeigu jo neatšauksite ar rinkodaros turinys Jums siunčiamas mūsų teisėto intereso pagrindu – iki tol, kol Bendrovė užsiims tiesiogine rinkodara.

 1. Kokios mano teisės?

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 13 skyriuje:

 • pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;
 • pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;
 • pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;
 • ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą mūsų bendrovėje;
 • pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;
 • pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai;
 • bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą.

Atkreipiame dėmesį, kad šioms teisėms gali būti taikomos įstatymų nustatytos išimtys ir ribojimai.

 1. Kaip galite man padėti?

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes galime Jums padėti. Jei Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis el. paštu klinika@rvl.lt.

PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI

Mes galime bet kada atnaujinti ar pakeisti šią Privatumo politiką. Tokia atnaujinta ar pakeista Privatumo politika įsigalios nuo jos paskelbimo mūsų Interneto svetainėje. 

Atnaujinę Privatumo politiką, informuosime Jus apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus paskelbdami juos Interneto svetainėje. Privatumo politikos apačioje pateikiama „Atnaujinimo data“ nurodo, kada Privatumo politika atnaujinta paskutinį kartą. 

Paskutinis Privatumo politikos atnaujinimas atliktas 2023-02-18