Profilaktinis sveikatos patikrinimas

Profesionalūs gydytojai

pediatro paslaugos rvl klinika vilniuje

Nemokamos sveikatos paslaugos

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Modernūs gydymo metodai

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Kompensuojamos TLK paslaugos

Profilaktinis sveikatos patikrinimas šiuolaikinių diagnostikos priemonių dėka padeda identifikuoti ligas ankstyvoje stadijoje ir laiku imtis reikiamų priemonių ir gydymo būdų. Profilaktinį patikrinimą ir bent jau kraujo tyrimus rekomenduojamas atlikti kasmet net ir nejaučiant jokių negalavimų ir nesiskundžiant sveikatos sutrikimais. 

Reikalingi tyrimai ar profilaktinis sveikatos patikrinimas Vilniuje?

RVL šeimos medicinos klinika siūlo įvairių profilaktinių sveikatos patikrinimo programų vaikams, vyrams ir moterims, įvertinus skirtingą amžių bei individualius nusiskundimus. Šeimos gydytojas jums parinks tinkamą programą ir atliks visus reikalingus diagnostinius tyrimus. 

RVL klinikoje atliekami pagrindiniai diagnostiniai profilaktinio sveikatos patikrinimo tyrimai:

  • Bendrieji kraujo tyrimai;
  • Mikroelementų ir elektrolitų (kalio, natrio) tyrimai;
  • Kepenų funkcijos tyrimai;
  • Inkstų funkcijos tyrimai;
  • Skydliaukės tyrimai (hormonų tyrimai);
  • Vėžio žymenų tyrimai.

Bendrieji kraujo tyrimai

Bendrieji kraujo tyrimai yra svarbi diagnostinė procedūra, kuri suteikia informacijos apie bendrą organizmo būklę. Kraujo tyrimas padeda identifikuoti esamas, besivystančias ligas, organų funkcijų sutrikimus ir kitus pokyčius, kurių negalima pastebėti plika akimi. Taip pat bendrieji kraujo tyrimai nustato infekcijas, uždegimus, kraujo krešėjimo sutrikimus ir kitas ūmines ar lėtines ligas. Bendrąjį kraujo tyrimą rekomenduojama atlikti kaip profilaktinį tyrimą. 

Registracija vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Profilaktinis sveikatos patikrinimas Vilniuje: +37063963330

Mūsų specialistai

Julius Ališauskas

Šeimos gydytojas

Viktorija Kalesnykė

Šeimos gydytoja

Papildoma informacija

Mikroelementų ir elektrolitų (kalio, natrio) tyrimai

Elektrolitų ir mikroelementų tyrimai (kalio, natrio, magnio ir kt.) yra svarbi diagnostinė procedūra, kuri padeda įvertinti bendrą organizmo būklę ir sveikatos problemas, susijusias su šių medžiagų trūkumu ar pertekliumi. Mikrolementai vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant medžiagų apykaitą, jų įsisavinimą, taip pat yra reikšmingi augimo, nervų, raumenų ir kaulų, širdies ir kraujotakos sistemoms. Dėl šių priežasčių svarbu laiku atlikti elektrolitų ir mikroelementų tyrimus, išsiaiškinti jų disbalanso priežastis ir paskirti reikiamą gydymą.

Kepenų ir kasos tyrimai

Kai sutrinka kepenų funkcija, tai pajunta visas organizmas. Kepenų ir kasos tyrimai padeda aptikti besimptomius kepenų pokyčius, kurie ilgainiui gali išsivystyti į kepenų uždegimą, cirozę ar net onkologines ligas. Sutrikus kepenų funkcijai, nukenčia visos organų sistemos – sutrinka medžiagų apykaita, iš organizmo nepašalinamai toksinai, silpnėja imuninė sistema, todėl svarbu nedelsti ir laiku atlikti reikiamus kepenų tyrimus. 

Inkstų tyrimai

Inkstų ligos ir patologijos gali sukelti daug daugiau bėdų nei galite įsivaizduoti. Kad ir gana dažnas įprastas šlapimo pūslės uždegimas gali komplikuotis, nukeliauti iki pat inkstų ir sukelti jau rimtesnes ligas. Be to, sergant inkstų ligomis pakyla spaudimas, dėl to nukenčia širdis ir kraujagyslės,gali išsivystyti mažakraujystė. Dėl šių priežasčių svarbu nedelsti ir pajutus simptomus kuo greičiau atlikti reikiamus tyrimus. Profilaktiniai inkstų tyrimai itin rekomenduojami pacientams, jau sirgusiems inkstų ir šlapimo takų ligomis. 

Skydliaukės tyrimai 

Sumažėjęs skydliaukės hormonų išskyrimas vadinamas hipotiroze, o padidėjęs – hipertiroze. Tiek viena, tiek kita būklė organizmui sukelia įvairių simptomų ir gali būti kitų ligų priežastimi. Laboratoriniai skydliaukės tyrimai, kitaip dar vadinami hormonų tyrimais, gali padėti nustatyti skydliaukės funkcijos sutrikimus ir išsiaiškinti šių sutrikimų priežastis. Kadangi daugelis skydliaukės ligų reikalauja gana ilgo ir nuoseklaus gydymo, laboratoriniai skydliaukės tyrimai rekomenduojami atlikti profilaktiškai.

Vėžio tyrimai (žymenų)

Vėžys – viena baisiausių diagnozių, kurios nesinori išgirsti nei sau, nei artimajam. Vis dėl to, anksti diagnozavus onkologinę ligą, viltis išgyti – tikrai didelė. Vėžio žymenys – kraujyje aptinkamos vėžinių ląstelių išskiriamos medžiagos, kurios padeda diagnozuoti vėžinius susirgimus pačioje pirmoje ligos stadijoje. Net jeigu ir nejaučiate jokių ligos simptomų, vėžio žymenų tyrimą rekomenduojamas atlikti profilaktiškai, kadangi tik ankstyva vėžio diagnostika lemia sėkmingą ligos gydymą.  

Kodėl svarbu kasmet tikrinti sveikatą?

Jeigu jaučiate kokios nors ligos simptomus, neturite jėgų, svaigsta galva ir kankina kiti negalumai, žinokite, jog organizmui jau reikalingas gydymas. Profilaktinis sveikatos patikrinimas ypač aktualios veikliems žmonėms, kuriems svarbu laiku išvengti sveikatos sutrikimų dėl didelio psichologinio ir fizinio darbo krūvio bei išsaugoti darbingumą ir aktyvumą.

Kad užkirstumėte kelią organizmui nusilpimui ar sunkesnės ligos vystymuisi, nelaukite eilę metų atlikite profilaktinius kraujo tyrimus ir pasitikrinkite sveikatą, juolab, kai daugelis tokių tyrimų yra nemokami.