Profilaktinis sveikatos patikrinimas

Profesionalūs gydytojai

pediatro paslaugos rvl klinika vilniuje

Nemokamos sveikatos paslaugos

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Modernūs gydymo metodai

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Kompensuojamos TLK paslaugos

Akušerija ir ginekologija – medicinos sritys, kurios rūpinasi moters sveikata įvairiais gyvenimo laikotarpiais – laukiantis, pagimdžius, sulaukus garbaus amžiaus. Akušeris ginekologas klinikoje RVL, Vilniuje, yra pirmasis gydytojas, į kurį reikėtų kreiptis dėl visų ginekologinių problemų ir negalavimų, keliančių diskomfortą.

Dažniausiai pasitaikančios ginekologinės ligos

  • Mėnesinių sutrikimai;
  • Lytiškai plintančias ligas;
  • Hormonines disfunkcijos;
  • Vulvovaginitas;
  • Endometriozė;
  • Miomos;
  • Cistos;
  • Kandidozė.

Profesionalios RVL klinikos ginekologės akušerės

RVL šeimos sveikatingumo centre dirba ilgametę patirtį turinčios ir nuolat besitobulinančios akušerės – ginekologės, mokslų daktarės Švitrigailė Grincevičienė, Vilma Motiejūnienė ir Gaudvilė Kiaulakytė.

Akušerės ginekologės specializuojasi moters lyties organų bei su nėštumu susijusių būklių ir ligų diagnostikoje bei gydyme. Gydytojos atlieka echoskopiją, profilaktinius patikrinimus, skiria reabilitacijas, konsultuoja kontracepcijos, nėštumo, žindymo, mėnesinių sutrikimo, lytiškai plintančių ligų, hormoninės disfunkcijos, vulvovaginitų, endometriozės, miomų, cistų, kandidozės, menopauzės bei kitų įvairių moters lyties organų patologijų klausimais.

Registracija vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Akušeris ginekologas Vilniuje: +37063963330

Mūsų specialistai

Švitrigailė Grincevičienė

Ginekologė - Akušerė

Vilma Motiejūnienė

Ginekologė - Akušerė

Gaudvilė Kiaulakytė

Akušerė - Ginekologė

Papildoma informacija

Ką gydo akušeriai ginekologai?

Akušeriai ginekologai konsultuoja, diagnozuoja ir gydo įvairias moters lyties organų ligas, atlieka biopsiją su histologiniu tyrimu, paima tepinėlius.

Profilaktinė apžiūra

Akušeriai ginekologai atlieka profilaktinę ginekologinę apžiūrą apžiūrą, konsultuoja nėštumo, kontracepcijos ir kitais klausimais, taip pat teikia ambulatorinę pagalbą nėščiosioms ir ginekologinėmis ligomis sergančioms pacientėms.

Kontracepcija

Norinčioms išvengti neplanuoto nėštumo ginekologai akušeriai rekomenduoja patikimą kontracepciją, atlieka profilaktines apžiūras.

Onkologinė prevencija

Onkologijos prevencijos ir profilaktikos tikslais ginekologai atlieka gimdos kaklelio vėžio tyrimus, daro krūtų echoskopiją, konsultuoja įvairių moters lyties organų patologijų klausimais, parenka reabilitacijos ir profilaktikos programas.

Nėštumas, pogimdyminis laikotarpis

Akušeriai ginekologai tai pat prižiūri moteris nėštumo ir pogimdyminiu laikotarpiu, atlieka transvaginalinę moteriškų genitalijų, nėštumo ar vaisiaus echoskopiją, matuoja gimdos kaklelio ilgį bei vaisiaus širdutės tonus, konsultuoja žindymo, šeimos planavimo klausimais.

Menopauzė

Ginekologai pataria, kaip palengvinti menopauzės periodo simptomus, rekomenduoja profilaktikos priemones, jeigu reikia – skiria pakaitinę hormonų terapiją.

Tyrimai

Į gydytoją akušerį kreipkitės, jeigu reikalingas gimdos kaklelio tyrimas, echoskopija, kolposkopija, ŽPV tyrimas ir kiti reikalingi tyrimai.

Kokia yra ginekologo konsultacijos kaina?

Ginekologo konsultacijos kaina priklauso nuo konkretaus paciento atvejo ir jį kamuojančios problemos. Tikslesnę informaciją apie kainą galite sužinoti paskambinę mums telefonu +37063963330 ar atvykę į pačią kliniką. Norime priminti, jog esame sudarę sutartį su TLK, todėl daugelis ginekologių paslaugų yra kompensuojamos.

Ginekologo konsultacija Vilniuje, klinikoje RVL

Reikalinga ginekologo akušerio konsultacija Vilniuje? Registruokitės vizitui ir apsilankykite RVL šeimos medicinos poliklinikoje, kurioje galėsite konsultuotis visais ginekologijos ir akušerijos klausimais. Mūsų klinikoje dirbančios akušerės ginekologės – profesionalios, empatiškos gydytojos, kurios atsakys į visus, su jūsų kūno pokyčiais kylančius klausimus.