pediatro paslaugos rvl klinika vilniuje

Empatiški pediatrai

pediatro paslaugos rvl klinika vilniuje

Nemokamos sveikatos tyrimai

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Modernūs gydymo metodai

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Kompensuojamos TLK paslaugos

Vienas didžiausių rūpesčių tėvų gyvenime – sergantis vaikas. Nors vaikai serga dažniau dėl besiformuojančio imuniteto, vaikų ligos, tokios kaip vaikų peršalimas, sloga, aukšta temperatūra dažniausiai nebūna tokios rimtos, kaip sergant suaugusiems. Vis dėlto svarbu atkreipti dėmesį į vaiką kankinančius ligos simptomus ir pastebėjus blogėjančią vaiko būklę kreiptis į šeimos daktarą. Pediatrai Vilniuje, klinikoje RVL, pirmieji išties pagalbos ranką ir padės jūsų vaikui pasveikti.

Kas yra pediatras?

Pediatras, kitaip dar vaikų ligų gydytojas, tai medicinos specialistas, kuris specializuojasi kūdikių, vaikų, paauglių ir jaunuolių gydyme. Kai kurie vaikų gydytojai yra pirminės sveikatos priežiūros gydytojai. Tai reiškia kad jie yra pirmieji, į kurios kreipiamasi bendrosios medicinos priežiūros ir sveikatingumo klausimais.

Svarbu paminėti, jog pediatrai gali konsultuoti ir planuojančias kūdikį moteris, taip pat ir besilaukiančias mamytes. Jeigu esate vieni iš tokių, išsirinkite sau patinkantį pediatrą dar nėštumo metu. Susisiekę su vaikų ligų gydytoju – pediatru – galėsite pasidalinti savo šeimos ligų istorija ir sudaryti planą, kaip rūpinsitės kūdikiu vos jam gimus.

Vaikų ligų gydymas RVL

  • Naujagimių ir kūdikių ambulatorinė priežiūra;
  • Psichomotorinė raidos sekimas ir vertinimas;
  • Ūminių ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų susirgimų gydymas;
  • Imunoprofilaktinė programa;
  • Paauglių konsultavimas lytinio brendimo klausimais;
  • Profilaktiniai sveikatos patikrinimai;
  • Lėtinėmis ligomis sergančių priežiūra.

Registracija vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Vaikų pediatrai Vilnije: +37063963330

Mūsų specialistai

Emilija Galinytė

Pediatrė(Vaikų ligų gydytoja)

Papildoma informacija

Kaip išsirinkti gerą vaikų pediatrą?

Daugelis tėvų susiduriu su iššūkiu, kaip išsirinkti tinkamą gydytoją vaikui. Geras pediatras – tas, kuris ne tik turi didelį bagažą medicininės patirties, bet ir moka bendrauti su vaiku, jį nuraminti bei žinoti, kaip prieiti prie vaiko, kad vizitas gydymo įstaigoje nekeltų tiek streso.

RVL šeimos medicinos centre dirba rūpestinga ir profesionali vaikų ligų gydytoja Emilija Galinytė,  kuri specializuojasi naujagimių ir kūdikių gydyme. Vaikų ligų gydytoja pediatrė konsultuoja, diagnozuoja ir užkerta kelią vaikų nuo kūdikystės iki pilnametystės ligoms tokioms, kaip infekcinės ir virusinės kilmės ligos, širdies ir inkstų, kepenų ir kraujagyslių, virškinamojo trakto ir centrinės nervų sistemos organų, klausos, regos, odos, kraujotakos, medžiagų apykaitos procesų sutrikimai bei teikia rekomendacijas tėvams vaikų profilaktikos programai.

Vaikų ligų gydytoja taip pat stebi ir prižiūri vaikų raidą (nervinę, psichinę, fizinę) ir teikia tėvams rekomendacijas dėl vaiko maitinimo, jo auklėjimo, įvairių ligų vystymosi ir prevencijos, sudaro skiepijimo kalendorių, atlieka visus reikalingus vaikų medicininius tyrimus. Esant indikacijoms, pediatrė siunčia vaikus konsultacijai pas gydytojus specialistus.

Reikalingas privatus vaikų pediatras Vilniuje

Reikalingas patikimas ir daug patirties turintis pediatras Vilniuje? Registruokitės vizitui ir apsilankykite RVL šeimos medicinos klinikoje, kurioje galėsite konsultuotis vaikų sveikatos profilaktikos ir ligų klausimais. Mūsų klinikos pediatrai – empatiški, draugiški ir profesionalūs vaikų ligų gydytojai, kurie suteiks visą reikiamą informaciją tėveliams, o mažąjį pacientą vėl pastatys ant kojų.