TLK nemokamas protezavimas RVL konsultacija nemokama

Nemokama pirminė konsultacija

Nemokamas protezavimas senjorams RVL klinikoje

Nemokamas dantų protezavimas senjorams

Modernūs gydymo metodai RVL klinikoje

Modernūs gydymo metodai

Profesionali komanda, profesionalūs gydytojai

Patikima profesionalų komanda

Kviečiame registruotis!

Netekus vieno ar daugiau dantų ne tik negalima džiaugtis gražia šypsena, bet ir šalia esantys dantys gali pakeisti kryptį, imti tirpti kaulas, o dėl šios priežasties kilti dar daugiau problemų. Tokiu atveju dantų protezai gali sugrąžinti ne tik šypseną, bet ir atkurti pagrindinę dantų funkciją – galimybę kokybiškai sukramtyti maistą.

Ar žinojote, jog teritorinės ligonių kasos skiria lėšų dantų protezavimui? Šiandien dantų protezavimo kompensavimas pasiekiamas daugeliui. Pagal šią tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi vaikai, nedarbingi arba iš dalies darbingi asmenys, asmenys po onkologinių burnos bei žandikaulio ligų ir senjorai, sulaukę pensijinio amžiaus.

Kur kreiptis, norint gauti kompensaciją?

Pasitikrinti, ar galite gauti kompensaciją dantims protezuoti ir turėti galimybė vėl kramtyti, valgyti pamėgtą maistą, drąsiai šypsotis, kalbėti ir bendrauti – nieko nekainuoja.

Seniau norintiems dantis protezuoti PSDF lėšomis tekdavo kreiptis į šeimos gydytoją, kuris išrašydavo siuntimą pas odontologą. Vėliau pačiam pacientui reikėdavo kreiptis į teritorines ligonių kasas. Mūsų klinika RVL yra sudariusi sutartį su TLK, todėl kreipkitės tiesiai į mus ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus dėl dantų protezavimo kompensavimo ir atliksime reikiamas dantų protezavimo procedūras.

Ar tikrai gausiu kompensaciją dantų protezavimui?

Atvykę į mūsų kliniką galėsite pasitikrinti, ar turite galimybę pilnai ar dalinai finansuotis savo gydymo planą. Dalinis arba pilnas protezavimo išlaidų kompensavimas galioja beveik visoms protezų rūšims:

 • Išimamiems protezams;
 • Daliniams protezams;
 • Visos burnos protezavimui (all-on-4);
 • Protezams ant dantų;
 • Protezams ant implantų.

Kompensacija negalioja tik skaitmeniniu būdu gaminamiems protezams.

Kodėl verta protezuoti dantis?

Pirmiausia, tai galimybė džiaugtis gyvenimu – juoktis, šypsotis, nejaučiant jokio diskomforto, valgyti skanų ir kokybišką maistą. Norime sugriauti ir mitą, jog protezai nepatogūs –pacientų nuomone, tai geriausias sprendimas, dėl kurio neverta abejoti. Tad kviečiame jus, mieli senjorai, pasinaudoti šia galimybe vėl atkurti šypsenos džiaugsmą.

Sužinok ar gausi kompensaciją

arba skambinkite tel. nr.:
Vilnius: +37063963330

Mūsų specialistai

Gintarė Ragažinskaitė

Gydytoja odontologė
RVL gydytojas odontologas Vaidotas Viršilas

Vaidotas Viršilas

Gydytojas odontologas

Domantė Gruodytė

Gydytoja Odontologė

TLK informacija

Dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos iš PSDF biudžeto asmenims pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, bet ne daugiau kaip:

1. Senjorams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims:

 • kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties – iki 670 Eur;
 • kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) – iki 670 Eur;
 • kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm aukščio – iki 1 910,49 Eur (nustato konsiliumas).

2. Vaikams:

 • kurių kramtymo sistema dar vystosi, protezuojama laikinais dantų protezais, pagamintais iš laboratorijoje ar odontologijos kabinete polimerizuojamų polimerų, arba standartinius apsauginius metalinius vainikėlius – iki 316,88 Eur;
 • kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavusi, protezuojama naudojant ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezus – iki 1 910,49 Eur (nustato konsiliumas).

3. Asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos:

 • po taikyto specifinio (spindulinio ir (ar) chemoterapinio) gydymo burnos ertmėje yra mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties – iki 670 Eur;
 • atlikta burnos ertmės, veido ir žandikaulių operacija su minkštųjų audinių šalinimu ir (ar) žandikaulių srities kaulo rezekcija – iki 1 910,49 Eur (nustato konsiliumas).

Jei faktinės dantų protezavimo išlaidos buvo didesnės, nei nustatyta kompensuojamoji suma, likusią dalį asmuo turi sumokėti pats.