Esame daugiau, nei 15 metų veikianti privati šeimos sveikatos, pirminių medicinos paslaugų ir odontologijos klinika Vilniuje. Siekiame užtikrinti gerą individualios ir bendruomeninės fizinės ir psichinės sveikatos būklę, propaguoti sveiką gyvenseną ir skatinti visų amžiaus grupių gerovę. Atsižvelgdami į šiuos siekius atitinkamai organizuojame savo veiklą, formuojame teikiamų paslaugų pasiūlą ir turimų galimybių įvairovę, investuojame į įrangą, technologijas bei mūsų pačių tobulėjimą.

Medicinos ir odontologijos paslaugos

Medicinos paslaugas siūlome 2019 metais atidarytame RVL šeimos sveikatingumo centre Zujūnuose, Vilniuje. Šeimos klinika teikia visas medicinines paslaugas po vienu stogu, skirtas kiekvieno gyvenimo gerovei gerinti.

  • Šeimos odontologijos centre teikiamos ne tik kosmetinės odontologijos paslaugos, bet ir visos kitos dantų gydymo procedūros: terapinis gydymas, endodontija, ortodontinis gydymas breketais ir kapomis, burnos chirurgija, dantų implantacija, estetinis plombavimas, dantų balinimas, burnos higiena, dantų protezavimas, vaikų dantų gydymas (nemokamas silantavimas), periodontologija.
  • Medicinos paslaugos Vilniuje apima šeimos mediciną, profilaktinį sveikatos patikrinimą, chirurgiją, urologiją, psichiatriją-psichoterapiją, pediatriją, akušeriją-ginekologiją, echoskopiją ir kt.

RVL klinika yra sudariusi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis. Tai reiškia, kad odontologijos ir šeimos medicinos paslaugų išlaidos gali būti kompensuojamos iš PSDF biudžeto. 

Tikslas

Mūsų tikslas – ne tik surasti kiekvieno paciento individualų gydymo metodą, bet ir skatinti tiek individualią, tiek bendruomeninę rūpybą savo sveikatingumu, propaguoti sveikatos kultūrą. Šiems tikslams pasiekti RVL šeimos sveikatingumo centro medikai savo darbe taiko pačias pažangiausias metodikas, nuolat tobulina savo žinias Lietuvoje ir užsienyje, bei deda visas pastangas ne tik užmegzdami su pacientu glaudų ryšį, bet ir ieškodami unikalių gydymo būdų taikant pačias moderniausias gydymo metodikas, užtikrindami aukščiausios kokybės paslaugas.

Misija

Savo darbu siekiame spręsti žmonių sveikatos problemas ir gerinti jų sveikatingumo įpročius tam, kad mūsų darbo rezultatai būtų kuo ilgalaikiškesni, tvaresni ir bendruomeniškesni. Tikime, kad reputacija yra profesionalumo ir patirties atspindys bei rezultatas, todėl sau taikome aukščiausius standartus.

Vizija

Savo viziją įgyvendiname vedini rūpestingumo, empatiškumo, atsakingumo, kruopštumo ir pagarbumo – ypatingai svarbių mūsų veikloje vertybių.