Esame daugiau, nei 15 metų veikiantis šeimos sveikatingumo ir odontologijos centras, turintis filialus Panevėžyje ir Vilniuje. 

Mūsų tikslas – ne tik surasti kiekvieno paciento individualų gydymo metodą, bet ir skatinti tiek individualią, tiek bendruomeninę rūpybą savo sveikatingumu, propaguoti sveikatos kultūrą. Šiems tikslams pasiekti RVL šeimos sveikatingumo centro medikai savo darbe taiko pačias pažangiausias metodikas, nuolat tobulina savo žinias Lietuvoje ir užsienyje, bei deda visas pastangas ne tik užmegzdami su pacientu glaudų ryšį, bet ir ieškodami unikalių gydymo būdų taikant pačias moderniausias gydymo metodikas, užtikrindami aukščiausios kokybės paslaugas.

Medicinos paslaugas siūlome RVL šeimos odontologijos centre Panevėžyje ir 2019 metais atidarytame RVL šeimos sveikatingumo centre Zujūnuose, Vilniuje. Abu mūsų šeimos centrai teikia visas savo sričių medicinines paslaugas po vienu stogu, skirtas kiekvieno gyvenimo gerovei gerinti.

Šeimos odontologijos centre teikiamos ne tik kosmetinės odontologijos paslaugos, bet ir visos kitos dantų gydymo procedūros: terapinis gydymas, endodontija, ortodontija, burnos chirurgija, implantavimas, estetinis plombavimas, dantų balinimas, burnos higiena, dantų protezavimas, vaikų terapinis gydymas (nemokamas silantavimas), periodontologija, nes klinikoje dirba įvairių krypčių gydytojai odontologai. 

RVL klinika yra sudariusi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo paslaugos teikimo. Tai reiškia, kad dantų protezavimo paslaugų išlaidos, gali būti kompensuojamos iš PSDF biudžeto. 

Čia Jūs esate visada laukiami ir suprasti!

Ilgalaikis sveikatingumas per savirūpybą

Siekiame užtikrinti gerą individualios ir bendruomeninės fizinės ir psichinės sveikatos būklę, propaguoti sveiką gyvenseną ir skatinti visų amžiaus grupių gerovę.

Atsižvelgdami į šiuos siekius atitinkamai organizuojame savo veiklą, formuojame teikiamų paslaugų pasiūlą ir turimų galimybių įvairovę, investuojame į įrangą, technologijas bei mūsų pačių tobulėjimą.

Misija

Savo darbu siekiame spręsti žmonių sveikatos problemas ir gerinti jų sveikatingumo įpročius tam, kad mūsų darbo rezultatai būtų kuo ilgalaikiškesni, tvaresni ir bendruomeniškesni

Tikime, kad reputacija yra profesionalumo ir patirties atspindys bei rezultatas, todėl sau taikome aukščiausius standartus. Esame savo pacientų ir bendruomenių, kuriose dirbame, gerovės čempionai. Savo viziją įgyvendiname vedini rūpestingumo, empatiškumo, atsakingumo, kruopštumo ir pagarbumo – ypatingai svarbių mūsų veikloje vertybių.

RVL klinika yra sudariusi sutartį su teritorinėmis ligonių kasomis dėl dantų protezavimo paslaugos teikimo. Tai reiškia, kad dantų protezavimo paslaugų išlaidos asmenims, sulaukusiems senatvės pensijos amžiaus ir apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, gali būti kompensuojamos iš PSDF biudžeto.