Negyvų dantų balinimas

Dantų balinimas lazeriu

Dantų balinimas kapomis

„Philips zoom” balinimas

Ilgalaikis rezultatas

Saugi ir efektyvi procedūra

Balta ir spindinti šypsena – pasitikėjimo savimi pagrindas. Deja, daug žmonių jaučia diskomfortą dėl gelsvų, atspalvį pakeitusių dantų, mažiau šypsosi, juokiantis burną prisidengia ranka. Dantų balinimas kapomis, „Philips Zoom“ balinimas lazeriu, ofisinis balinimas ir net negyvų dantų balinimas mūsų klinikoje gali vėl sugrąžinti pasitikėjimą savimi.

Dantų balinimas lazeriu („Philips Zoom“ balinimas)

Dantų balinimas lazeriu yra tinkamiausias pasirinkimas tiems, kurie nori greito ir garantuoto dantų balinimo rezultato. „Philips Zoom“ balinimas lazeriu yra patogus ir greitas būdas vėl džiaugtis net iki 8 kartų baltesne šypsena ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi. Dantų balinimo su „Philips Zoom“  metu paciento dantys padengiami 1–2 mm storio sluoksnio balinimo geliu, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas. Gelis aktyvuojamas ultravioletine šviesa skyla į vandenį ir deguonį, kuris kuris prasiskverbia į danties paviršių ir jį pašviesina.

Dantu balinimo „Philips Zoom“ sistema privalumai:

 • Procedūrai atlikti užtenka vieno vizito;
 • Balinant lazeriu nepažeidžiamas emalis;
 • Lazeris neišskiria jokios šilumos, kuri gali pakenkti danties nervui;
 • Tai giluminė balinimo procedūra, nes aktyvuota balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną;
 • Lazerio spinduliai spartina cheminę oksidacijos reakciją, todėl dantys bąla greičiau.

Dantų balinimas kapomis

Dantų balinimas kapomis – puikus būdas balintis dantis namų sąlygomis. Be to, balinimo kapomis procedūra yra saugi, nes jos metu keičiasi tik danties spalva, o danties struktūra lieka nepakitusi. Pacientui pagaminamos individualios dantų balinimo kapos, į kurias įšvirkščiamas balinamasis gelis. Kapos su geliu dedamos ant dantų tam tikram laikui, priklausomai nuo balinančios medžiagos koncentracijos bei atsižvelgiant į gamintojo nurodytas rekomendacijas.

Dantų balinimo kapomis privalumai

 • Jeigu pasurenkamas tinkamas balinimo gelis, balinimo kapos gali atitikti ofisinio balinimo kokybę.
 • Pigesnis balinimo būdas lyginant su ofisiniu balinimo būdu ir „Philips Zoom“.
 • Patogus balinimo būdas, nes kapas galėsite dėtis tada, kada jums patogu.

Svarbu! Šiuo būdu galima balinti dantis kasdien, bet ne ilgiau, kaip dvi savaites. Jei dantys jautresni, dantų balinimą galima atlikti rečiau (pvz., kas antrą dieną) arba trumpiau nei nurodyta gamintojo.

Ofisinis dantų balinimas

Ofisinis dantų balinimo, dar vadinamas kabinetiniu balinimu, skirtas tiems, kurie nori ilgalaikio rezultato, nes balti, nepakeitę spalvos dantys išlieka net kelis metus. Ofisinis dantų balinimas atliekamas odontologijos kabinete, naudojant didelės koncentracijos baliklius. Siekiant apsaugoti dantenas ir liežuvį, naudojami specialūs laikikliai paciento lūpų ir liežuvio atitraukimui nuo dantų, o dantenos užtepamos apsaugine medžiaga. Ofisinis dantų balinimas gali būti pagreitintas naudojant aktyvatorius – lazerį ar balinimo lempą.

Ofisinio dantų balinimo privalumai

 • Ilgalaikis rezultatas, nepakeitę spalvos dantys išlieka net kelis metus;
 • Šis dantų balinimo metodas efektyviai išbalina net ir stipriai patamsėjusius, kavos, raudono vyno, tabako nudažytus dantis;
 • Ofisinis dantų balinimas trunka iki 1 valandos, tad šis balinimo metodas neužima daug laiko;

Negyvų dantų balinimas

Negyvų dantų balinimas naudojamas endodontiškai gydytiems pavieniams negyviems dantims, kuriems buvo atliktas kanalų gydymas. Negyvo danties balinimas gali būti atliekamas tik po gydytojo endodonto konsultacijos, danties įvertinimo ir, jeigu reikia, endodontinio kanalų gydymo

Pavienių dantų balinimo metu į danties vainiko ertmę įvedamas balinamasis gelis ir uždaromas laikina plomba. Balinamoji medžiaga laikoma ir keičiama kiekvienam pacientui individualiai, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Paprastai šis dantų balinimas trunka nuo 2 iki 4 dienų. Jei danties spalva nepakankamai pašviesėjo, procedūrą kartojama.

Dantų priežiūra po balinimo procedūrų

 • Po balinimo procedūrų nežymiai padidėjęs dantų jautrumas praeina per keletą dienų;
 • Po dantų balinimo lazeriu rekomenduojama vengti spalvotų ir gazuotų gėrimų, maisto turinčių dažiklių bei rūkymo;
 • Norint kuo ilgiau išlaikyti gautą baltų dantų efektą, rekomenduojama atlikti palaikomąjį balinimą kas 6 mėn. arba taip, kaip nurodė jūsų gydytojas odontologas.

Svarbi informaciją prieš dantų balinimą

 • Nėščiosioms, maitinančioms moterims ir pacientams iki 18 amžiaus dantų balinimas nerekomenduojamas
 • Jeigu yra pažeisti ėduonies, nutrupėję ir iš esmės jums reikalingas odontologinis gydymas, dantų balinimas gali būti atliekamas tik visiškai sutvarkius visus dantis.
 • Dantų plombos, laminatės, vainikėliai ir negyvi dantys (išskyrus tam tikrus atvejus) nebąla, todėl dantų restauraciją (dantų protezavimą, estetinį plombavimą, laminačių dėjimą) reikėtų planuotis tik po dantų balinimo procedūros.
 • Prieš balinimo procedūrą lazeriu yra būtina atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą
 • Jautresniems dantims procedūros metu gali būti atliekama nejautra.

Kokia yra dantų balinimo kaina?

Dantų balinimo kaina priklauso nuo paciento atvejo ir konkrečios balinimo procedūros. Kuris dantų balinimo būdas tinkamiausias ir geriausiai išpildytų jūsų lūkesčius, jums patars gydytojas odontologas ar higienistas konsultacijos metu.

Svarbu žinoti!
RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, todėl faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu. Vilnius+37063963330  Panevėžys+37068710899 

Registruotis vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Dantų balinimas Vilniuje:
+37063963330
 

Prieš ir Po

RVL dantų balinimas - odontologijos paslaugos Vilniuje ir Panevėžyje RVL dantų balinimas - odontologijos paslaugos Vilniuje ir Panevėžyje RVL dantų balinimas - odontologijos paslaugos Vilniuje ir Panevėžyje RVL dantų balinimas - odontologijos paslaugos Vilniuje ir Panevėžyje RVL dantų balinimas - odontologijos paslaugos Vilniuje ir Panevėžyje

Mūsų specialistai

Lina Gluoksienė

Burnos higienistė

Sandra Kuzminaitė

Burnos higienistė
RVL burnos higienistė Greta Benetienė

Greta Benetienė

Burnos higienistė