Vaikų terapinis gydymas    

Labai svarbus yra pirmasis vaiko vizitas pas odontologą. Mūsų klinikoje dirbantys specialistai stengiasi, kad vaikui tai būtų įdomus nuotykis ir geri potyriai. Pozityvus nusiteikimas vykstant pas odontologą lemia sekančių vizitų sėkmę. Pieninių dantų plombavimui naudojamos įvairios plombinės medžiagos: stiklo jonomeriniai cementai, kompomerinės plombos, kurios gali būti tiek baltos, tiek spalvotos. Vaikams labai patinka rinktis plombos spalvą – taip jie sudominami ir įtraukiami į gydymo procesą, tai padeda jiems dalyvauti savo dantukų gydyme ir drąsiau jaustis gydytojo odontologo kėdėje. 

R.V.L odontologijos klinikoje dirbantys gydytojai odontologai:

  • Moko vaikus kaip teisingai valyti ir prižiūrėti dantukus.
  • Atlieka dantų vagelių padengimą silantais(nemokamai).
  • Plombuoja pieninius ir nuolatinius dantis.
  • Gydo dantų kanalus.
  • Chirurginis gydymas

Vaikų gydymą atlieka ne visos klinikos, nes tai sunkus, psichologinis ir kantrybės reikalaujantis darbas. Labai daug tėvelių mano, kad nereikia gydyti pieninių dantukų, nes jie iškris. Tai neteisingas sprendimas! Sveiki pieniniai dantys svarbūs kramtymui, žandikaulių formavimuisi, nuolatinių dantų dygimui. Todėl juos būtina gydyti. Negydomas pieninis dantis gali pradėti skaudėt, tada vaikas patiria didelį stresą, atsiranda dantų gydymo baimė. Tik sveiki arba sugydyti pieniniai dantys išlaiko vietą nuolatiniams dantims.

SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966