Profilaktinis sveikatos patikrinimas

Profesionalūs gydytojai

pediatro paslaugos rvl klinika vilniuje

Nemokamos sveikatos paslaugos

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Modernūs gydymo metodai

privatus geras vaikų pediatras vilniuje

Kompensuojamos TLK paslaugos

Užklupus sunkumams ne visada sugebame su savo emocijomis ir jausmais susitvarkyti patys. Tokiu atveju pagalbos ranką išties psichologas, psichoterapeutas, o sunkesniais atvejais ir psichiatras. RVL šeimos medicinos klinikoje dirbantys psichinės sveikatos specialistai pasirūpins jumis ir suteiks reikiamą psichologinę pagalbą.

Kas yra psichologija, psichiatrija ir psichoterapija?

Psichiatrija ir psichologija – tai medicinos šakos, kurios tiria žmones užklupusius psichikos sutrikimus, jų etiologiją, patogenezę, epidemiologiją, psichopatologiją, diagnostiką ir gydymą, ligonių reabilitaciją. Psichiniai sutrikimai gydomi medikamentais, tačiau šiuo metu vis daugiau dėmesio skiriama psichoterapijoms, kurios gali padėti ir be vaistų.

Štai psichoterapija apibrėžiama kaip psichinių, emocinių ir psichosomatinių sutrikimų bei ligų gydymas, taikant specialius psichologinius metodus. Psichoterapijoje dominuoja tiek verbalinė (žodinė), tiek ir neverbalinė (hipnozė, fiziniai pratimai) komunikacija. Psichoterapija taip pat skirstoma į psichodinaminę, kognityvinę, gelmių ir kitas, tačiau kuris psichoterapijos būdas jums geriausiai tinka gali patarti tik jus konsultuojantis psichoterapeutas ar psichiatras.

Labiausiai paplitę psichikos sutrikimai, kuriuos gydo psichiatrai psichoterapeutai:

 • Įvairių tipų depresija;
 • Nerimo sutrikimai;
 • Alkoholizmas;
 • Psichozė;
 • Demencija;
 • Psichozė;
 • Panikos atakos;
 • Potrauminio streso sindromas;
 • Aspergerio sindromas;
 • Šizofrenija ir kt.

Kodėl svarbu rūpintis savo psichine sveikata?

Suskaudus pilvą, susilaužius koją ar susirgus lėtine ar ūmine liga skubame pas šeimos gydytoją ar kitą specialistą, tačiau kodėl nesirūpiname, jeigu juntame, jog kiekvieną dieną iš lovos išlipti darosi vis sunkiau, o į galvą plūstančios mintys neleidžia atlikti net elementarių kasdienių užduočių? Svarbu suprasti, jog taip pat kaip ir fizinė, taip ir psichinė sveikata yra svarbi ir norint jaustis gerai, produktyviai dirbti ir ilsėtis svarbu užtikrinti kūno ir minčių balansą.

Registracija vizitui

arba skambinkite tel. nr.:
Psichiatrai psichoterapeutai Vilniuje: +37063963330

Mūsų specialistai

Brigita Štenger

Psichologė - psichoterapeutė

Papildoma informacija

RVl psichiatrė – psichoterapeutė Brigita Štenger.

RVL šeimos sveikatingumo centre dirba savo plačią patirtį turinti ir nuolat kelianti savo kvalifikaciją psichiatrė – psichoterapeutė Brigita Štenger.

Psichiatrė – psichoterapeutė konsultuoja, diagnozuoja ir gydo:

 • Įvairius nerimo, nuotaikos, miego bei kitų psichikos sutrikimus.
 • Teikia individualią psichoanalitinės krypties psichoterapiją.
 • Konsultuoja jaučiančius įvairaus pobūdžio psichologinius sunkumus, susijusius su patiriamu stresu, įtampa ar gyvenimo pokyčiais.

Pastaruoju metu, patiriantiems stresą ir nerimą, sukeltą koronaviruso pandemijos, itin greito gyvenimo ritmo ir kitų išorės veiksnių, psichiatrai psichoterapeutai profesionaliai padės įveikti šias būsenas.

Reikalingas psichoterapeuto ar psichiatro konsultacija?

Jeigu jums ar jūsų artimam žmogui reikalinga psichologo, psichoterapeuto ar psichiatro konsultacija, registruokitės vizitui ir apsilankykite RVL šeimos medicinos klinikoje. Mūsų klinikos psichoterapeutai – empatiški ir profesionalūs gydytojai, kurie išklausys, patars ir ras tinkamiausią gydymo metodą, kad jūsų mintyse vėl vyrautų ramybė.

Kiek kainuoja psichologo-psichoterapeuto konsultacijs?

Psichologo-psichoterapeuto konsultacija prisiregistravusiems prie mūsų šeimos poliklinikos kainuoja pigiau. Norėdami sužinoti tikslias paslaugų kainas, kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais.