RVL šeimos medicinos centre dirba savo srities profesionalas urologas Mindaugas Audzijonis.

Gydytojas urologas konsultuoja, diagnozuoja ir gydo moterų bei vyrų inkstų ir lytinės sistemos problemas, šlapimo takų infekcijas, gerybinės prostatos hiperplaziją, erekcijos ar potencijos sutrikimus, sėklidžių, sėklinių pūslelių, antsėklidžių ligas, diagnozuoja bei gydo onkologines šlapimo sistemos ligas.

Urologas moterims dažniausia diagnozuoja ir gydo inkstų, šlapimo pūslės ar šlapimo trakto uždegimus ir infekcijas (urėtritai, šlapimo pūslės uždegimai – cistitai, šlapimo nelaikymas), vyrams –  prostatos susirgimus (lėtinis prostatitas, prostatos hiperplazija, prostatos vėžys), erekcijos, priešlaikinės ejakuliacijos ir reprodukcinės (vaisingumo) sveikatos sutrikimus. 

Taip pat tiriamos ir gydomos visos lytiniu keliu plintančios ligos (sifilis, gonorėja, chlamidijos, trichomonos, ureaplazmos ir kt.) 

Urologas rekomenduoja visiems vyrams virš 40 metų profilaktiškai tikrintis vieną kartą per metus dėl prostatos vėžio. Ypač tai svarbu vyrams, kurių šeimoje buvo susirgusių vėžinėmis ligomis arba jie patys dažnai sirgo lyties ir šlapimo organų uždegimais. Apžiūros metu urologas įvertina prostatos būklė, atlieka digitalinį tyrimą, echoskopiją, ima kraujo tyrimą PASprostatos specifiniam antigenui.

REGISTRUOTIS VIZITUI