Implantams gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją. Jei pacientui įsriegtas implantas neprigytų, jis nemokamai būtų pakeistas nauju. Po dantų implantacijos kiekvienam pacientui įteikiamas originalus implanto pasas, patvirtinantis visam gyvenimui garantiją.

Implantų sistema buvo sukurta tam, kad patenkintų net ir išrankiausių pacientų poreikius.

Todėl drąsiai galime teigti, kad Megagen arba Straumann implantai yra tinkamiausias sprendimas tiems, kuriems svarbu patikimumas, aukšta kokybė, garantijos bei nepriekaištingas rezultatas.

ALL-on -4 sistema –  iškarto po implantacijos

Pakeiskite trūkstamus dantis dantų implantais ir fiksuotais gražiais dantimis vos per 24 val. Šiuo metu pažangiausios All-on-4 (iš angl. k. – visi ant keturių) technikos pagalba greitai atkuriami visi dantys. Kitaip nei išimamos plokštelės ar protezai, prie implantų pritvirtinti visi dantys yra stabilūs, jų nereikia išimti, o karštis, šaltis ir skonis jaučiamas lygiai taip pat, kaip ir su natūraliais dantimis. Be to, kietą maistą valgysite nesibaimindami, kad protezas iškris. Ši dantų sistema gyvenimą keičianti technologija labiausiai tinka bedančiams arba tiems žmonėms, kurių nemaža dalis dantų beviltiški. Pasirinkus šią sistema žmonės tampa laimingesni ir gali be vargo valgyti bei šypsotis. Tai greitas būdas turėti iš karto dantis vieno vizito metu. Šio protezo kaina nuo iki 3000 Eur. Nuolatiniai keramikiniai dantys gaminami ne anksčiau kaip po 6 mėnesių.

Du implantai išimamo protezo fiksacijai

Norint drąsiai šypsotis, bet siekiant išvengti sunkesnių protezavimo procedūrų galima rinktis sprendimą – 2 implantai išimamo protezo fiksacijai.

Populiariausias jų yra rutulinis fiksavimas. Ant implanto yra prisukama rutulio formos atrama, o ant protezo įduba su guminiu žiedu. Dedant protezą į burną, rutuliukas įslenka į proteze esančią įdubą ir fiksuojasi guminiu žiedu neleisdamas jam judėti. Dar galimi sijinis ir magnetinis fiksavimo būdai. Pagrindinis šio dantų protezavimo metodo privalumas yra žema kaina lyginant su neišimamais protezais ir didesnis patogumas lyginant su klasikiniais protezais.

Implantacija ant 4 implantų MeGagen

Protezuojant dantis implantais bedančiame žandikaulyje, žmogus išvengia klasikinių protezų, kurie paprastai yra nepatogūs, juda, krenta, juos nepatogu prižiūrėti Žmogus negali jaustis pilnavertiškai ir pasitikėti savimi. Naudojant klasikinius protezus kaulo sunykimas vyksta labai sparčiai nes nėra nei vienos danties šaknies kurią žandikauliui reikėtų laikyti, dėl to vyksta kaulo sunykimas (atrofija). Dėl sunykusio žandikaulio žmogaus veidas atrodo daug senesnis. Dantų implantai gali padėti išlikti jaunesniais.

Galimas protezavimas ir ant 6 implantų MeGagen

Dantų implantų privalumus:

Pažangus gydymo metodas – dantų implantacija – leidžia atkurti identiškus atspalviu, forma dantis, o implantas atstoja danties šaknį.
Pacientams protezai ant implantų pritaikomi taip tiksliai, kad protezas yra nejuntamas.
Tai ilgalaikis sprendimas norintiems atstatyti prarastus dantis.
Implantuojant nenukenčia gretimi dantys – jų nereikia šlifuoti.
Protezai ant implantų yra stabilūs.
Protezų, kurie tvirtinami ant implantų, nereikia išiminėti.
Dantų implantai pristabdo kaulinio audinio nykimo procesus.
Vainikėlis ar tiltinis protezas pritvirtinamas prie implanto. Šie protezai pritaikomi pagal reikiamą dantų dydį, formą, spalvą, ir sukuriami taip, kad neišsiskirtų iš kitų dantų.

Pacientai pastebi, kad dantų implantas yra saugus, stabilus ir geras jų pačių danties pakaitalas.

Danties protezavimas panaudojant implantą yra pats geriausias sprendimas. Nes danties implantas atstoja šaknį ant kurio tvirtinama danties karūnėlė. Šis protezavimo sprendimas yra labai artimas natūraliam dančiui. Kadangi implantas atstoja danties šaknį, tokiu atveju yra sustabdomas kaulo sunykimas prarasto danties vietoje –  tiltelio metodas. Pasirinkus danties protezavimą. Protezuojant dantų implantais išsaugomi sveiki dantys, nes nėra reikalinga gretimų dantų atrama. Dar vienas svarbus skirtumas tarp danties protezavimo implantu ir tilteliu metodų, tai ilgaamžiškumas. Dantų tiltelis laiko apie 10 metų, nes trijų dantų kramtymo jėga dvejoms dantų šaknims, ilgainiui jos „pavargsta“, nuo didelio krūvio aplink patirpsta kaulas ir atsiranda kišenės, tiltas tiesiog nebeatlaiko. Danties implanto atveju kramtymo jėgos pasiskirsto taip kaip ir su natūraliais dantimis. Vieno danties protezavimui yra reikalingas vienas danties implantas. Kai kuriais atvejais, ypač apatinio žandikaulio priekyje kur yra smulkūs dantys, gali būti protezuojami du dantys ant vieno implanto, jeigu dviems implantams nėra fiziškai vietos. Paprastai du implantai laiko tris dantų karūnėles, kai kuriais atvejais gali laikyti iki keturių, tačiau tokiu atveju didėja apkrova implantams ir pačiam dantų tilteliui. Jeigu vienoje eilėje trūksta daugiau nei keturių dantų tokiu atveju bus naudojami daugiau nei du dantų implantai.

99% pacientų, kuriems buvo įsriegti implantai, patvirtino, kad implantacija – neskausminga procedūra. Gydytojai naudojantys dantų implantus per 1 vizitą gali atlikti 3 procedūras: pašalinti nesveiką dantį, įsriegti implantą bei pritvirtinti laikiną vainikėlį, kuris gijimo laikotarpiu atrodys ir tarnaus lyg nuosavas dantis.

Dantų implantacija – daugeliui pacientų būtinybė, o ne prabanga.

SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966