Terapinis gydymas – karieso pažeistų dantų gydymas, nekokybiškų plombų keitimas, estetinis plombavimas.

Kariesas arba kitaip dantų ėduonis – tai yra pagrindinė, kodėl žmonių dantys genda ir nebegeba tinkamai funkcionuoti. Kariesas atsiranda, kai dantų emalyje mažėja naudingųjų mineralinių medžiagų (daugiausiai kalcio ir fosforo). Negydomas, netvarkomas dantis ilgą laiką pradeda trupėti, atsirasti skylės, gali nulūžti.

Kariesas dažniausiai atsiranda tose vietose, kurias sunku pasiekti su dantų šepetuku arba liežuviu.  Kramtomieji dantų paviršiai, kurie yra nelygūs, protiniai dantys, kuriuos valyti gana problematiška, galiausiai, tarpdančiai. Būtent todėl dažnai pabrežiama, kad vertėtų naudoti dantų siūlą,ar tarpdančių šepetėlį, kuris gali padėti pašalinti apnašas ir iš tų vietų, kurios atrodo problemiškos, dantų skalavimo skystį.

Dantų ėduonis gali būti:

  1. Paviršinis (dažniausiai turint tokį kariesą jis tik sukelia estetikos problemas).
  2. Vidutinis (kariesas kiek intensyvesnis – dantys yra jautresni. Tiek saldus arba labai karštas bei šaltas maistas sukelia nemalonų jausmą).
  3. Gilus (Kuomet yra gilus kariesas – ligos pradeda intensyviai vystytis).

Laiku atvykys pas odontologą ir pritaikius tinkamą gydymą ne tik išsaugomas nuosavas dantis, bet ir atkuriamas jo estetinis vaizdas, funkcijos.

SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966