seimos klinika

seimos klinika

Dažnam žodis „privati klinika“ asocijuoja su didesnėmis išlaidomis. Laimei, taip yra ne visada. Mūsų šeimos kliniką pasirinkusiems pacientams suteikiamos nemokamos pirminio lygio gydymo paslaugos, procedūros bei tyrimai (tai kas yra kompensuojama iš PSD lėšų). Taip pat savo klientams siūlome mažesnes apsilankymo pas gydytojus konsultantus kainas bei terapinio dantų gydymo paslaugas su 50% nuolaida (tai kas yra kompensuojama iš PSD lėšų). Be to, „privati klinika“ tikrai reiškia trumpesnes eiles prie kabineto, greitesnį priėmimo laiką ir profesionalius specialistus.

Į visus rūpimus klausimus galime atsakyti telefonu, susisiekite  +37063963330

Atsisiųskite ir užpildykite žemiau esančią formą. Ją išsaugojus persiųskite el. paštu klinika@rvl.lt. Lauksime Jūsų klinikoje!

ATSISIŲSTI PRAŠYMĄ

 • Šeimos medicina

  Mūsų klinikoje Jūs ir visi Jūsų šeimos nariai galite gauti pagrindines sveikatos paslaugas: konsultacijas, ligų diagnostiką, tyrimus ir gydymo planą; patarimus dėl skiepų, skiepų sudarymo planą. Šeimos gydytojas pasirūpins reikalingomis pažymomis: moksleivių ir suaugusiųjų profilaktinio sveikatos patikrinimo, vairuotojo pažymėjimui gauti, jei sergate – nedarbingumo pažymėjimu. Jei jaučiatės ypatingai blogai, gydytojas priims skubos tvarka arba atvyks į namus, suteiks siuntimą konsultacija pas reikiamą specialistą ir išrašys receptus.

 • Vaikų ligų gydytojai

  Visi tėvai savo atžaloms nori geriausio. Siekiant to, svarbu ne tik gydyti sergančius mažylius, tačiau nuolat stebėti vaikų raidą ir tikrinti sveikatą. Kartais užtenka pusvalandžio konsultacijos, kad tėvai įsitikintų, kad jų vaikas tikrai sveikas. RVL šeimos klinikos pediatrai ne tik pakonsultuos tėvus ligų atveju, tačiau padės vaikų priežiūros klausimais: sudarys skiepijimo kalendorių, užtikrins augimo ir raidos stebėjimą, atliks reikalingus sveikatos tyrimus.

 • Vidaus ligos

  Vidaus ligos – tai lėtiniai ar ūmūs, tačiau nekomplikuoti, plaučių, virškinamojo trakto, širdies, endokrininės sistemos, sąnarių ar kitų vidaus organų sutrikimai. Mūsų klinikos terapeutai pakonsultuos, kaip gydyti abi šių ligų stadijas, paskirs reikiamus laboratorinius , o taip pat instrumentinius: echoskopinius, endoskopinius, kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso tomografijos, rentgeno ir kt. tyrimus, išrašys nedarbingumo pažymėjimą ir vaistų receptus, jei reikia, suteiks siuntimą konsultacija pas kitą specialistą

 • Akušerija – ginekologija

  Kiaušidžių, gimdos ir gimdos kaklelio onkologinės ligos, nors ne tokios dažnos kaip krūties vėžys, vis dar sudaro nemažą procentą mirties nuo ginekologinių piktybinių ligų dalį. Todėl kiekviena moteris privalo reguliariai lankytis pas ginekologą ir atlikti profilaktinius patikrinimus. RVL šeimos klinikos akušeriai-ginekologai diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, atlieka tepinėlio tyrimą, biopsiją su histologiniu tyrimu, gimdos kaklelio ilgio matavimą, transvaginalinę moteriškų genetalijų, nėštumo ar vaisiaus echoskopiją, konsultuoja kontracepcijos klausimais, rūpinasi nėščiųjų ir vaisiaus priežiūra.

 • Urologija

  Urologija – tai medicinos šaka, tirianti šlapimo sistemos ir vyrų lyties organų ligas. RVL klinikos urologas diagnozuoja ir gydo įvairias šlapimo trakto ir lytinės sveikatos ligas. Moterys pas gydytoją-urologą dažniausiai kreipiasi dėl inkstų, šlapimo pūslės ar šlapimo trakto uždegimų ir infekcijų, vyrai – dėl prostatos susirgimų ir reprodukcinės sveikatos sutrikimų. Pastariesiems, ypač vyresnio amžiaus, pas urologą reikėtų lankytis reguliariai – atlikti apžiūrą ir gydytojo paskirtus tyrimus.

 • Echoskopija

  Echoskopija – tai ultragarsinis tyrimo metodas, kurio pagalba įvertinama vidaus organų, skydliaukės, odos ir poodžio darinių, sąnarių, akių, kraujotakos sistemos būklė ir patologiniai pakitimai, atliekama ankstyva nėštumo diagnostika, įvairios biopsijos. Ultragarso bangos žmogui nėra kenksmingos, neturi jokių pašalinių reiškinių.

 • Neurologija

  Neurologija – medicinos šaka, atliekanti smegenų, nervinių sutrikimų diagnostinius tyrimus. RVL klinikos gydytojai neurologai diagnozuoja ir gydo įvairias centrinės (galvos ir nugaros smegenų) nervų sistemos ligas: galvos smegenų kraujagyslių ligas, tokias kaip insultas; demielinizacijos židinių susidarymo galvos arba nugaros smegenyse ligas, pavyzdžiui, išsėtinę sklerozę; galvos skausmus, migreną; judėjimo sutrikimus, tokius kaip Parkinsono liga; neurodegeneracinius sutrikimus: Alzhaimerio, Lou Gehrig ir kitas ligas; įvairūs traukulius; stuburo smegenų, kalbėjimo ir kalbos sutrikimus.

 • Dermatologija

  Dermatologija yra medicinos sritis, tirianti odą ir odos ligas. Plačiąja prasme dermatologija yra skirstma į gydomąją ir estetinę. 

  Gydomoji dermatologija diagnozuoja ūmias ir lėtines odos ligas ir jas gydo. RVL dermatologai odos ligoms gydyti gali paskirti ne tik vaistus, tačiau taip pat atlieka smulkias chirurgines intervencijas bei lazerines procedūras. Klinikoje atliekami visi odos ligų diagnostiniai tyrimai, tarp jų ir odos biopsija ir morfologinis odos ištyrimas.

  Serganti, papilkėjusi, stangrumą praradusi oda beveik visuomet jos savininkui sukelia didesnį ar mažesnį diskomfortą. Todėl mūsų klientų noras atrodyti gerai, džiaugtis švytinčia, švaria, stangria oda, pamiršti apie aknę, raukšleles ir kitokius odos defektus yra puikiai suprantamas. Tam pasitarnaus inovatyvios estetinės dermatologijos procedūros: mechaninis veido odos valymas, rūgštinis odos šveitimas, mezoterapija, raukšlių korekciją botulino toksino injekcijomis, veido atjauninimo helurono rūgštimi (Bionutrilift) procedūra. Taip pat klinikoje atleikame odos pigmentacijos gydymą.

  Vertėtų išskiti ir mūsų klinikoje atliekamas lazerinės dermatologijos procedūras. Lazerio pagalba RVL klinikoje yra atliekamos įvairio populiarios procedūros: plaukų, pigmentinių dėmių, apgamų, kraujagyslių, papilomų ir kitų odos darinių šalinimas, odos fotoatjauninimas, frakcinis odos atjauninimas ir kt. Klinikoje naudojame tik pažangiausius rinkoje esančius lazerius.

 • Chirurgija

  RVL klinikos chirurgai konsultuoja dėl visų pilvo sienos ir pilvo organų ligų chirurginio gydymo (pilvo ir kirkšnies išvaržų, pilonidinės cistos, tulžies pūslės akmenligės, lipomų, ateromų ir kt. odos ir poodžio audinių navikų), gali padėti, kai pacientams reikalingos bendrosios chirurgijos paslaugos. Mūsų klinikoje teikiame šias chirurgines procedūras: paodžio pūlinio, hematomos, flegmonos atvėrimas, pirminis chirurginis žaizdos sutvarkymas ir sutvarstymas, žaizdos perrišimas, siūlų, įsisiurbusios erkės, įaugusių nagų chirurginis ir nechirurginis pašalinimas. Sudėtingų operacijų atveju, išrašome siuntimus pas atitinkamus specialistus.

 • Otorinolaringologija

  Otorinolaringologija – tai mokslas apie ausų, nosies, gerklės (ryklės, gerklų) ir balso stygų ligas. RVL klinikos otorinolaringologas arba LOR gydytojas gydo dažniausiai pasitaikančius šios medicinos srities susirgimus: sinusitą, alerginį rinitą, faringitą, laringitą, tonzilitą, klausos sutrikimus, ausų uždegimą ir kt. Na o mūsų LOR procedūrų kabinete yra suteikiamos įvairios gydomosios paslaugos.

 • Psichiatrija – psichoterapija

  Psichiatrija-psichoterapija. Dėl įtempto darbo, didelio krūvio, nuolatinės skubos ir kitų veiksnių vis daugiau šiuolaikinių žmonių kenčia nuo įtampos bei nerimo, o asmeniniai nesutarimai gali sukelti kitokių neurotinių sutrikimų. Mūsų patyręs psichiatras parinks tinkamą gydymo programą arba pasiūlys taikyti psichoterapinį gydymą, vadovaujant psichologui. Gydome depresiją, nemigą, padedame susitvarkyti su baimėmis, stresu, skyrybomis, artimųjų netektimi ir kitomis nelaimėmis.

 • Procedūrinis kabinetas

  Procedūrinis kabinetas. Mūsų procedūriniame kabinete atliekamos: išblaivinimo su arba be psichiatro procedūra, injekcijos ir vakcinacijos, lašelinė infuzija, kraujo ir šlapimo tyrimai, elektrokardiograma, traukiami siūlai ir tvarstomos žaizdos, matuojamas spaudimas ir t.t. O taip pat visai rūpimais klausimais Jus gali pakonsultuoti bendrosios praktikos slaugytoja.

 • Profilaktinis sveikatos patikrinimas

  Profilaktinis sveikatos patikrinimas – tai vienintelis būdas identifikuoti dar neprogresavusius sveikatos pakitimus. Sveikatos patikrinimas yra rekomenduojamas net ir nejaučiant jokių negalavimų. Yra įvairių sveikatos patikrinimo programų, todėl dėl tinkamos reikėtų pasitarti su šeimos gydytoju. Siūlome programos pagal lytį, amžių, individualius nusiskundimus ir kt. Vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonėms rekomenduojama profilaktinį sveikatos patikrinimą atlikti bent kartą per metus.

 • Ozono terapija

  Ozono terapija – tai gydymas ozono dujomis. Nedidelis kiekis paciento kraujo yra prisotinamas ozono dujomis ir sulašinamas atgal į veną. Šios dujos naudojamos gydant platų ligų spektrą, kadangi jos pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, veikia priešuždegimiškai ir antimikrobiškai. Paprastai ozono terapija naudojama, gydant: onkologines ligas, cukrinį diabetą, galvos smegenų kraujotakos sutrikimus, lėtinį sąnarių ir raumenų uždegimą, odos ligas (aknę, egzemą, pūslelinę), mikroorganizmų sukeltas ligas (grybelinę odos infekciją, skrandžio opą, padidintą rūgštingumą, kolitus, hepatitus). Taikant ozono terapiją, atstatomas žmogaus imunitetas, atsiranda papildomos energijos, suaktyvėja smegenų veikla, pagerėja kraujotaka, dėl ko skatinamas plaukų ir nagų augimas, lėtėja senėjimo procesai, oda įgauna skaistumo.

 • Proktologija

  Proktologas yra gydytojas chirurgas, kuris diagnozuoja ir gydo storosios, tiesiosios žarnos ir išeinamosios angos kanalo ligas: išangės įplėšas, hemorojų, perianalines trombozes, polipus,
  paraproktitą, radiacinio proktitą ir t.t. RVL gydytojai proktologai konsultuoja, apžiūri ir sudaro gydymo planą ar, esant reikalui, nukreipia dėl tolimesnio chirurginio gydymo.

 • Gydomasis pedikiūras

  Kaip sakė garsus vokiečių podologas – ”Žmogaus pėda turi būti gerose rankose, kad galėtų mus nešti per gyvenimą lengviau ir ilgiau“. Klinikoje dirbanti pėdų priežiūros specialistė Sandra ne tik atliks estetinį pedikiūrą, tačiau kartu padės spręsti pėdų ir nagų problemas, kurios šiandien kamuoja vis daugiau žmonių. 

  Visų pirma, pedikiūras yra sveikatinimo procedūra, o tik vėliau  grožio ir estetikos. Kodėl vizitas pas pedikiūro specialistą turėtų būti reguliarus? 

  – Šiltuoju metu laiku avėdami dažniau atvirą avalynę leidžiame kojoms „kvėpuoti“. Tačiau žiemos metu kojos yra „paslėptos“ – pėdkelnės, kojinės, šilta avalynė neleidžia pėdai kvėpuoti, koja prakaituoja, šunta drėgnuose batuose, todėl atsiranda nuospaudos, o jeigu vargina gausus prakaitavimas, kartu ir tikimybė susirgti grybelinėmis infekcijomis (juk grybeliui reikalinga tamsa, prakaitas ir šiluma – visi trys elementai „gaunami“ pėdutei nuolat esant uždaroje ir/ar šiltoje avalynėje). Galų gale, prakaituojančios, drėgnos pėdos greičiau šąla ir gali sukelti didelį diskomfortą. 

  – Kita problema, kurią reikia spręsti, tai yra sausi ir skilinėjantys kulnai. Neprižiūrint ar nenaudojant specialios kosmetikos, skirtos gydyti būtent suskilusius kulnus įtrūkimai gali tapti labai gilūs ir skausmingi (pažeidžiant ne tik suragėjusius bet ir gyvuosius/sveikuosius audinius, kurie gali imti kraujuoti), dėl to gali netgi tapti nepatogu ar skausminga vaikščioti. 

  – Linkę įaugti nagai. Tai pradžioje gali atrodyti kaip menka problema, tačiau su laiku ir neprižiūrint ši problema gali baigtis chirurgo kabinete. Kai nuolat dėvime ankštą ir ne tokią atvirą kaip vasara avalynę, aukštakulnius, sintetines apspaustas pėdkelnes, batelius siaurėjančiu priekiu –  kojų pirštai nuolat suspausti, jiems tenka didesnė apkrova, pėdos natūrali padėtis keičiasi, todėl iš visų pusių spaudžiamas nagas pradeda smigti į minkštuosius audinius ir atsiranda skausmas. 

  Įaugančius ar besiriečiančius nagus galima gydyti nechirurginiu būdu sąsagų korekcinėmis sistemomis. Klinikoje naudojamos B/S ir NASPAN sąsagų korekcinės sistemos, kurios parenkamos individualiai pagal kiekvieno kliento nagų būklę.

  Asmenis, kuriuos dažnai vargina pėdų nuospaudos, linkę trūkinėti kulnai, įaugantys nagai, rekomenduojama pedikiūro procedūrą atlikti bent kartą kas 4-6 savaites. Pedikiūro procedūros metu yra pašalinamas suragėjęs odos sluoksnis, pašalinamos nuospaudos, suaktyvinama odos kraujotaka, taigi oda gali regeneruotis greičiau  (tai leidžia sutrūkusiems kulnams gyti greičiau), taip pat pėdos pamaitinamos drėkinamosiomis priemonėmis, o kur dar visa laimė užbaigti procedūrą pėdų masažu ar gražiu lakavimu. Po procedūros specialistė parinks kiekvienam individualiai pritaikytas gydomąsias priemones, pasidalins patarimais kaip prižiūrėti pėdas namuose. Taigi, reguliariai lankydamiesi pedikiūro procedūrai jus ne tik „neapleidžiate“ savo kojų, bet puoselėjate jas visų pirma dėl savo sveikatos, komforto ir tam, kad atėjus vasarai galėtumėte džiaugtis pirmiausiai sveikomis ir gražiomis pėdomis.

Skubi pagalba        +37063963330