Dantų tiesinimo kapos – estetiškas būdas turėti gražią šypseną

Šypsenos puošia pasaulį! Deja, ne visi gali šypsotis taip plačiai, kaip norėtų. Tam trukdo kreivi, susigrūdę ir netaisyklingai išsidėstę dantys. Laimei, nepastebimos, tačiau itin veiksmingai savo darbą „atliekančios“ dantų tiesinimo kapos gali suteikti šypseną, apie kurią ilgai svajojote.

Kapos – kas tai yra?

Dantų tiesinimo kapos – tai plonytės, lengvos, tačiau kietos, permatomos plokštelės, dedamos ant dantų. Spausdamos ir stumdamos dantis, jog formuoja norimą dantų išvaizdą.
Daugelį metų viena efektyviausių dantų tiesinio sistemų buvo dantų breketai arba vadinamosios kabės. Tačiau šis dantų tiesinimo būdas yra ir neestetiškas, ir nepraktiškas.
Vienas didžiausių kapų privalumų, palyginus su dantų kabėmis, yra tai, kad jas itin sunku pastebėti. Kapos yra praktiškai nematomos, net žiūrint iš labai arti.
Be to, kapas, kitaip nei breketus, galima išsiimti valgant, geriant, valantis dantis. Tai ne tik patogu, tačiau apsaugo dantis nuo karieso, mat maistas neužstringa ir niekur neužsilieka.
Kapos yra pagamintos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero, yra patogios dėvėti: neturi metalinių detalių ar aštrių kraštų, todėl nepritrins, nesukelia alergijos.

Ką galima išgydyti?

Nešiojant kapas, yra sėkmingai išgydoma švarplė arba pradantės, kreivi, reti, susigrūdę dantys, gilus sukandimas ir kiti dantų nelygumai, kai dantis reikia pastumti ne daugiau kaip 4-5 mm.

Gydymo eiga

Pirminės konsultacijos metu gydytojas įvertins, ar įmanoma Jūsų dantis ištiesinti kapomis. Kapomis ne visada pavyksta išgydyti kryžminį, skeletinį ir atvirą sukandimus. Jei gydytojas nutars, kad Jūsų problemos kapomis išgydomos, jis nukopijuos Jūsų dantų antspaudus ir sudarys individualų gydymo planą. Mūsų partnerių laboratorijoje Italijoje iš gydytojo pateiktų duomenų pagaminamos individualios kapos. Jas reikia dėvėti ne mažiau kaip 22 valandas per parą.
Kadangi kapomis Jūsų dantys bus „stumiami“, gydymo pradžioje ar pakeitus kapų komplektą, bus jaučiamas maudimas, tačiau jis po 2-3 parų nurimsta.
Dantų tiesinimas kapomis trunka 9-18 mėnesių. Per tą laiką pas odontologą teks lankytis kas 3-6 mėnesius. Gydymo metu paprastai prireikia kelių kapų komplektų.

Skubi pagalba        +37063963330