Burnos higiena ir dantų priežiūra vieni svarbiausių geros sveikatos ir puikios išvaizdos aspektų. Jei vienus trūkumus galime užmaskuoti, o negalavimus kurį laiką ignoruoti, kaip pataria specialistai, dantų sveikata privalu uoliai rūpintis, nes uždelstos problemos ilgainiui gali tapti gyvenimą apkartinančiomis bėdomis. Ne paslaptis, kad dauguma, po visą platųjį pasaulį išsibarsčiusių, lietuvių savo dantų priežiūrą patiki tik itin kvalifikuotiems Lietuvos gydytojams, o dažnai atostogos ar viešnagės tėvynėje yra planuojamos pagal vizitų pas odontologą tvarkaraščius.
Puiku, jei viskas vyksta pagal planą, bet kartais ūmus dantų skausmas ar kiti, su tuo susiję negalavimai, koreguoja planus ir gydymas yra reikalingas čia ir dabar. Ką tokiu atveju daryti, kur kreiptis ir per kokį maksimaliai trumpą laiką galima pašalinti visus negalavimus – pataria Vilniuje ir Panevėžyje įsikūrusios RVL odontologijos – implantologijos klinikos profesionalai.

Vyrauja sezoniškumas

Kaip teigia klinikos gydytojas odontologas Lukas Maračinskas, daugiausiai išvykusių tautiečių klinikoje jie sulaukia švenčių bei vasaros sezonų metu. Taupydami laiką pacientai, dar prieš atvykdami, su klinikos specialistais konsultuojasi telefonu, elektroniniu paštu, ar socialiniuose tinkluose – iš anksto suderintas gydymo planas leidžia gydytojui profesionaliai pasiruošti procedūrai, o pacientui planuoti savo laiką bei finansus. Jei nėra sunkių negalavimų, dažniausiai atliekamos procedūros yra burnos higiena, profilaktinis dantų patikrinimas, pažeistų dantų plombavimas.
Taip pat, vis labiau populiarėja dantų balinimo procedūros – kerinčią šypseną dovanojančios vos po vieno vizito. Holivudine šypsena dar vadinamos procedūros metu priekinis dantų paviršius yra padengiamas skaidriu keramikos sluoksniu – ilgalaikį baltumą suteikiančiomis laminatėmis. Naudojant laminates galima tiksliai priderinti atspalvį, jei pakitusi nors tik vieno danties spalva, užpildyti tarpus tarp priekinių dantų bei atstatyti lūžusius dantis.

„Nuostabu, kaip spindi pacientų akys veidrodyje išvydus savo žavingą šypseną, tos emocijos įneša tiek džiaugsmo ne tik į jų, bet ir mūsų kasdienybę!” – patirtimi dalinasi gydytojas.

Gydytojų darbo laikas matuojamas ne valandomis, o pacientų šypsenomis

Tai pat, gydytojas paneigia mitus, kad profesionalus gydymas reikalauja daug laiko, ir trumpos viešnagės Lietuvoje metu galima atlikti tik estetines ar profilaktines dantų priežiūros procedūras.
„Dažniausiai tokią išankstinę pacientų nuomonę palydime sakydami, kad jei tik jie turi kantrybės, mes jiems galime skirti visą savo laiką, nepaisydami nei valandų nei savaitės dienų“ – antrina klinikos vadovė Loreta Ilekienė.
„Iš tiesų, pasitaiko atvejų, kad tam tikrus gydymus, tokius kaip dantų protezavimas yra privalu atlikti vos per dvi savaitgalio dienas. Tada visa klinikos ir technikų labaratorijos profesionalų komanda uoliai atsiduoda darbui, kad paciento dantų sveikatos problemos būtų pašalintos, o viešnagė Lietuvoje keltų tik maloniausius prisiminimus. Esant poreikiui suteikiame ne tik gydymo paslaugas, bet rūpinamės ir skrydžio bilietais, apgyvendinimu bei transportu.“

Sveika ir kerinti šypsena vos per 24 valandas

Norint užtikrinti sklandų tokio trumpo vizito gydymą, jam yra nuosekliai ruošiamasi iš anksto. Telefonu ar kitomis nuotolinėmis bendravimo priemonėmis yra aptariamos pacientą neraminančios bėdos, jei įmanoma, prašoma atsiųsti panoraminę dantų nuotrauką, kompiuterinės tomografijos įrašus ar kitus vaizdus, kuriuos galima pasidaryti bet kurioje, artimiausioje odontologijos klinikoje. Na, o jei tokios galimybės nėra – tinka ir paprasta fotoaparatu daryta nuotrauka, kurioje aiškiai matyti negalavimai.

Pirmojo vizito metu terapinis gydymas dažniausiai yra pradedamas nuo burnos higienos procedūros.

Vėliau galima dantis paruošti dantų protezavimui – trūkstamų dantų ar jų eilių atkūrimo gydymas, taikomas jauniems ir vyresnio amžiaus pacientams. Esant sudėtingesniems atvejams yra atliekama vieną dieną trunkanti dantų implantacija – vienas pažangiausių ir ilgaamžiškiausių prarastų dantų atstatymo metodų, o net 97% RVL odontologijos – implantologijos klinikos chirurgo Algirdo Lukošiūno atliktų dantų implantacijos procedūrų yra sėkmingos, dovanojusios sveikas šypsenas tūkstantiems pacientų.

Tai pat, klinikos gydytojas odontologas Lukas Maračinskas atskleidžia, kad vienas populiariausių tokių trumpų vizitų tikslų yra estetinio plombavimo procedūros. Neskausmingos ir dantis tausojančios procedūros metu yra atkuriami nuskilę, nudilę, ėduonies pažeisti dantys, koreguojama jų spalva ir forma, tiesinama padėtis, panaikinami susigrūdimai ir tarpai tarp dantų (diastema). Tobulos šypsenos rezultatais pacientas gali džiaugtis jau po pirmos procedūros, nes vieno vizito metu yra atliekama 4 – 6 dantų korekcija, o esant poreikiui – ir aštuonių dantų.

Kaip teigia gydytojas odontologas, nors pirminis gydymo etapas kartu su implantacija yra atliekamas per kelias dienas, tačiau esant rimtesnėms problemoms, kai dantis reikia paruošti protezavimui, gydymo trukmė gali trukti iki 2 savaičių. Žinant, kad laikas kartais yra svarbiausias svertas, visa gydymo trukmė kartu su pacientu visada yra aptariama dar prieš procedūrą, pirminės konsultacijos metu.
Įgimtas dantų problemas sėkmingai koreguoja šiuolaikinė ortodontija

Dažniausi gražios šypsenos sinonimai yra balti, tiesūs ir sveiki dantys, tačiau gamta ne visus apdovanojo iš prigimties natūraliai gražiais dantimis. Netaisyklingo sąkandžio, dėl veido – žandikaulio vystymosi sutrikimų išdygusių kreivų dantų problemos RVL odontologijos – implantologijos klinikoje yra sprendžiamos taikant ortodontinį gydymą įvairaus tipo ortodontinėmis plokštelėmis, breketais, kapomis ar kitų ortodontinių aparatų pagalba. Kaip teigia klinikos gydytoja ortodontė Raminta Pranskūnienė, šis gydymas ne tik leidžia sukurti išsvajotą gražią šypseną, bet ir gerina sveikatą – leidžia išvengti veido proporcijų pakitimų ar dėl netaisyklingo sąkąndžio atsirandančių mimikos raukšlių, taip pat, palengvina dantų valymą bei didina maisto kramtymo efektyvumą. O vengiančių ortodontinio gydymo, dėl ištikimos draugystės su įvairiais mitais apipintais breketais, gydytoja nuramina, kad šiuolaikinės medicinos technologijų dėka įvairūs breketai ar iš plono ir skaidraus plastiko pagamintos kapos yra beveik nepastebimos, na, o kartais – atvirkščiai, pacientams jos tampa išskirtiniu stiliaus akcentu.

Ypatingos nuolaidos

Specialiai RVL odontologijos – implantologijos klinikos pacientams taikomos net iki 20% nuolaidos. Klinika bendradarbiauja su Teritorinėmis ligonių kasomis, tad galima gauti kompensacijas protezavimo procedūroms. Taip pat, už gydymą galima atsiskaityti išsimokėtinai, pasirašius „GF Medlizingas“ sutartį.

Vilniuje: Sūduvių g. 74, Antežerių k, +370 687 10899

Panevėžyje: Stoties g. 49; +370 687 10899

El. paštas: rvl.klinika@mail.com

Skubi pagalba        +37063963330