Dantų balinimas lazeriu

Suteiks norimą spalvą per valandą laiko. Tai yra pažangi ir efektyvi balinimo procedūra. Ji yra visiškai saugi ir greitai veikianti. Tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori greito ir užtikrinto rezultato. Balinant „ZOOM“ sistema nepažeidžiami danties audiniai, tai visai nepavojinga procedūra. Bijantiems dantų jautrumo procedūros metu atliekama nejautra.

Svarbiausias balinimo privalumas yra tai, kad dantys per valandą gali pašviesėti vidutiniškai iki aštuonių atspalvių. Balti dantys, graži šypsena padaro įspūdį kiekvienam.

Dantų balinimas kapomis

Gydytojas odontologas nuima paciento dantų atspaudus. Dantų techniko laboratorijoje gaminamos kapos, į jas pacientas įdeda balinimo gelį ir užsideda ant dantų baliklio rekomendacijose nurodytam laikui. Šiuo būdu galima balinti dantis kasdien (bet ne ilgiau dviejų savaičių).

Ofisinis dantų balinimas

Dantys yra padengiami specialiu balinimo geliu, kurio koncentracija yra didesnė nei naudojamo balinant dantis kapomis, todėl rezultatą pacientas mato iš karto. Mūsų klinikos specialistai atlikus ofisinį dantų balinimą suteiks pacientui visą informaciją, kaip prižiūrėti dantis, kad jie kuo ilgesnį laiką išliktų balti. Ofisinio balinimo efektas išlieka net kelis metus.

Pavienių dantų vidinis balinimas

Iš vidaus balinami negyvi dantys. Į danties vainiko ertmę įdedama balinamoji medžiaga ir uždaroma laikinu užpildu. Kol bus išgautas norimas rezultatas, balinamoji medžiaga laikoma ir keičiama kiekvienam pacientui individualiai.

Nusprendus balintis dantis, visų pirma rekomenduojame atvykti į R.V.L kliniką, konsultacijai su gydytoju odontologu ar burnos higienistu. Procedūros rezultatas yra skirtingas kiekvienam pacientui. Priklauso nuo danties audinių struktūros, balinamosios medžiagos ir jos koncentracijos.

 

 


SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966

 1. 2019 19 vasario

  Dariausi higiena ir balinausi dantukus pries vestuves. Skirtumas buvo labai labai didelis. Nesustoju sypsotis 🙂

 2. 2019 5 balandžio

  Sveiki. Esu iš N. Akmenès kur artimiausia paslauga?

 3. 2020 23 liepos

  Esu labai patenkinta higienistės Raimondos darbu . Labai maloni , kruopšti , o balinimo rezultatai tikrai nustebino

  • 2020 10 rugpjūčio

   Sveiki! Dėkojame už gražius žodžius ir džiaugiamės nustebinusiais rezultatais!

Parašykite atsiliepimą arba užduokite klausimą:

*

Jūsų elektroninis paštas ir telefono numeris nebus viešai rodomas