odontologijos klinika panevezyje ir vilniuje
Profesionalus dantų balinimas – efektyvu ir saugu

Graži ir sveika šypsena atlieka svarbu vaidmenį kiekvienoje mūsų gyvenimo srytyje. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad besišypsant organizmas išskiria „laimės hormonus“ , todėl atrodome jaunesni ir patrauklesni. Kuo daugiau šypsomės tuo labiau mums sekasi.

Profesionalus dantų balinimas atliekamas odontologo kabinete, todėl pacientas gali jaustis užtikrintas, kad procedūra yra saugi ir atliekama atsižvelgiant į individualią kiekvieno paciento burnos būklę.  Siekiant dar geresnių rezultatų, pacientas gali papildomai balintis namuose su burnos higienisto priežiūra. Profesionali balinimo systema užtikrina veiksmingą ir saugų dantų balinimo būdą, ilgalaikius rezultatus. Profesionaliuose balinimo geliuose yra kalcio jonų, kurie stiprina dantis, užpildo dantų paviršiaus mikroskopinius defektus, padidina emalio lygumą ir blizgesį.

Balti dantys turi daug privalumų. Sustiprėja savigarbos jausmas ir pagerėja gyvenimo kokybė. Atsiranda motyvacija išlaikyti procedūros metu pasiektus rezultatus – dažniau lankosi pas burnos higienistą, pagerėja individuoli burnos higiena, pacientai stengiasi atsisakyti rūkymo, kitų žalingų įpročių. Pasiekiami ilgai išliekantys rezultatai, kurių ilgalaikiškumas priklauso nuo paciento gyvenimo stiliaus, mitybos, burnos higienos įpročių.

Profesionalaus balinimo metu danties struktūra išlieka nepakitusi, o pigmentinės dalelės tampa šviesesnės. Nepažeidžiama emalio struktūra, nes gelio pH yra neutralus ir naudojimo metu nesusidaro temperatūros pokyčiai. Kalcio jonai stiprina danties struktūrą. Nesukelia pažeidimų ir gylesniuose danties audiniuose, tik gali pasireikšti laikinas dantų jautrumas. Balinimo metu minkštieji audiniai yra izoliuojami ir apsaugomi nuo sudirginimo ar nudeginimo.

Tam tikri veiksniai turi įtakos dantų spalvos pokyčiams. Paveldimumas, amžius, keičiasi danties struktūra – dentino storis didėja, jo spalva tampa geltonesnė. Maistas  ir gėrimai, žalingi įpročiai, spindulinis gydymas, chemoterapija, tetraciklinas, antihistaminianiai vaistai, antidepresantai, geležies turintys medikamentai, prasta burnos higiena.

Balti dantys mums suteikia didesnio pasitikėjimo savimi ir žavesio. Todėl nenuostabu, kad dantų balinimas yra viena populiariausių dantų gražinimo procedūrų visame pasaulyje.

 1. 2020 25 liepos

  Sveiki,

  Ar galima dantų balinimą atlikti nėštukei?
  Taip pat domina ar gali nepabalti tarpelis tarp dantų, jei iš vidinės pusės plombuota?

  • 2020 10 rugpjūčio

   Sveiki! Taip galima atlikti balinimą, po balinimo reikėtų pakartoti plombavimą, kad nesiskirtų plombos spalva.

Parašykite atsiliepimą arba užduokite klausimą:

*

Jūsų elektroninis paštas ir telefono numeris nebus viešai rodomas   Panevėžyje bei Vilniuje +370 687 10899

© 2020 - RVL odontologijos klinika