STRAUMANN vardas – tai šiuolaikinės implantologijos kokybės standartas. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, platus asortimentas ir lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien STRAUMANN – populiariausi dantų implantai pasaulyje.

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

Straumann – didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje. Būdami dantų implantologijos pradininkai, turėdami ne vieną patentą Straumann gamina išskirtinius dantų implantus ir milijonams žmonių pasaulyje grąžina šypsenas jau 40 metų.

Lietuvoje Straumann – nuo 2003-iųjų. Dėl išskirtinės kokybės ir geriausių rezultatų beveik kas antras Lietuvoje įsriegiamas dantų implantas yra pagamintas šveicarų.

Straumann atstovybės yra daugiau nei 70-yje šalių, todėl kad ir kur Jūs keliautumėte ir kas benutiktų, visada atsiras odontologas, dirbantis su Straumann implantų sistema.

  • Straumann – tai kokybė. Dantų implantų gamybos procese yra įdiegta aukščiausio lygio kokybės kontrolės sistema. Kiekvienas gamybos etapas yra kruopščiai tikrinamas, nuo pradinių medžiagų iki paruošto gaminio. Tai garantuoja, jog pacientui bus įsriegtas aukščiausios kokybės implantas.
  • Straumann – strateginis ITI partneris. Tarptautinė implantologų draugija tai nepriklausoma ir didžiausia pasaulyje akademinė organizacija, kurios sritis yra implantologija ir audinių regeneracija. Jai priklauso daugiau nei 15000 odontologų iš viso pasaulio. ITI bendradarbiauja su daugiau nei 150 geriausių universitetų ir odontologijos mokyklų. Tai atveria plačias galimybes klinikiniams tyrimamas, o tuo pačiu dantų implantų tobulinimui.
  • Straumann investuoja į mokslą. Straumann, tai daugiausiai investuojanti į mokslinius tyrimus dantų implantų kompanija visame pasaulyje. Daugelis Straumann kompanijos patentuotų išradimų tapo tikra revoliucija dantų implantų gamybos technologijoje. Implanto paviršiaus apdirbimo metodika SLA leido ženkliai pagerinti implantų prigyjimą. SLAactive technologijos dėka dvigubai sutrumpėjo implantų prigijimo laikas, o prigyjimo rodiklis beveik pasiekė 100 procentų. Roxolid – titano ir cirkonio lydinys padarė implantus 30% stipresnius, kurio dėka gydymas tapo mažiau invazyvus. Straumann technologijų dėka dantų implantacija tapo dar paprastesnė.
  • Neabejotinas lyderis pasaulyje. Straumann, tai šiandienos dantų implantų kokybės standartas. Dėl išskirtinio dėmesio mokslui, tyrimams, technologijoms, plataus asortimento ir lanksčios kainos, šiandien dantų implantai Straumann yra numeris vienas pasaulyje
  • Garantuojame maksimalią kokybę ir visapusišką kvalifikuotų specialistų pagalbą!

R.V.L odontologijos klinika siūlo aukščiausius kokybės rodiklius užtikrinančius STRAUMANN dantų implantus ir profesionalią pagalbą visais implantacijos klausimais. Klinikoje dirba kvalifikuoti ir ilgametę darbo patirtį turintys specialistai, kurie užtikrins implantacijos procesų sklandumą ir pasirūpins nepriekaištinga Jūsų šypsena! Mūsų klinikos gydytojai nuolatos tobulina savo kvalifikaciją užsienyje, dalyvauja tarptautinėse konferencijose ir konsultuojasi su visame pasaulyje žinomais implantologijos specialistais, siekdami pasiūlyti Jums tai, kas geriausia!

SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966