MegaGen  Anyridge – unikalus MegaGen anyridge dizainas – ilgaamžiškumo garantas.

Prekės ženklas „MegaGen“ pasaulyje žinomas kaip itin aukštos kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo simbolis. Dantų implantus „MegaGen“ sukūrė ir ištobulino medicinos mokslų daktaras Parkas, iki šiol aktyviai dalyvaujantis įmonės veikloje. Šio talentingo žmogaus laimėjimai pakeitė tūkstančių gydytojų požiūrį į implantavimą ir padėjo atrasti naujas gydymo galimybes. Šiuo metu 91 pasaulio šalyje gydytojai naudoja dantų implantus MegaGen.

Patikrinta kokybė

Dantų implantai „MegaGen“ gaminami iš gryno titano, priskiriamo tvirčiausiai – 4 klasei. Tam, kad būtų užtikrinta nepriekaištinga produktų „MegaGen“ kokybė, gamintojas atlieka griežtai reglamentuojamus patikrinimus – nuo perkamų medžiagų iki paties produkto.

Nepriekaištingas estetinis vaizdas

Protezavimas antrasis implantacijos etapas, kurio metu pagaminama matoma danties dalis (vainikėlis). Gydytojai pasinaudoję „MegaGen“ teikiamomis galimybėmis, kiekvienu, net ir sudėtingiausiu gydymo atveju, gali sukurti individualų nepriekaištingos formos, dydžio ir spalvos vainikėlį.

Dirbti su Megagen implantų sistema gali tik kompetentingi, pakankamai patirties ir žinių dantų implantavimo srityje turintys gydytojai. Todėl teisė naudoti Megagen implantus suteikiama tik minėtus kriterijus atitinkantiems gydytojams, kurie išklausė specialų paskaitų kursą bei išlaikė teorinį bei praktinį egzaminą.

Protinga kaina

Dantų implantacija – daugeliui pacientų būtinybė, o ne prabanga. Vadovaudamasi šia nuostata, „MegaGen“ kompanija jau 15 metų itin aukštos kokybės produktus, parduoda už protingą kainą.

Garantija

MegaGen implantams gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją. Jei pacientui įsriegtas implantas neprigytų, jis nemokamai būtų pakeistas nauju. Po dantų implantacijos kiekvienam pacientui įteikiamas originalus implanto pasas, patvirtinantis visam gyvenimui.

MegaGen implantų bsistema buvo sukurta tam, tam kad patenkintų net ir išrankiausių pacientų poreikius. Todėl drąsiai galime teigti, kad MegaGen yra tinkamiausias sprendimas tiems, kuriems svarbu patikimumasa, aukšta kokybė, garantijos bei nepriekaištingas rezultatas.

SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966