Loreta Ilekienė

Klinikos įkūrėja Loreta Ilekienė

           Naujas mūsų įmonės projektas, įgyvendintas 2019 metais – R.V.L medicinos ir diagnostikos klinika Zujūnuose. R. V. L. medicinos ir diagnostikos klinika teikia visas medicinines paslaugas po vienu stogu, skirtas žmogaus patogumui bei gyvenimo kokybei gerinti. Šio mūsų projekto tikslas – surasti kiekvieno paciento individualų gydymo metodą. Žmogui pagydyti reikalinga ne tik moderni aparatūra ir stipri medikų komanda, tačiau ne ką mažiau svarbus gydytojo bei paciento tarpusavio ryšys ir supratimas. Profesionali R. V. L. komanda dirba pagal pažangiausią metodiką, nuolat tobulina savo žinias, kurias vėliau pritaiko Jūsų sveikatos gerinimui. Mūsų vizija – ilgalaikis bendravimas ir individualus gydymas arčiau Jūsų namų. Mūsų šeimos klinika nori būti Jūsų draugu ir pagalbininku sveikatos stiprinimo klausimais. Čia Jūs būsite visada laukiami ir suprasti!

           Mūsų tikslas – ilgalaikis bendravimas ir individualus gydymas. Mūsų šeimos klinika nori būti Jūsų draugu ir pagalbininku sveikatos stiprinimui. Jūs visada laukiami ir suprasti!

           Sveikata – pats reikalingiausias dalykas pasaulyje. Būti sveikam – natūralu, nes mes – Gamtos dalis, mes – pati Gamta. Gamta stengiasi mus saugoti, nes mes reikalingi jos veiklai.

E. Habardas