Akcija. Skiepai keturvalente vakcina

skiepai nuo gripo

Efektyvi Jūsų imuninės sistemos apsauga pigiau.

RVL klinika skelbia akciją ir skiepija keturvalente vakcina nuo gripo Vaxigrip Tetra tik už 15 eurų! Pasirūpinkite savo sveikata apsisaugoję nuo ligų bei nemalonių komplikacijų.

Kolektyvą papildė dermatovenerologė

Dermatovenerologė Ingrida BalčiūnienėDermatovenerologė Ingrida Balčiūnienė jau RVL klinikoje!

Nuo 2005 m. gydytoja rūpinasi pacientų odos problemomis: dermatitu, paprastaisiais spuogais ir akne, veido dermatozėmis, apgamais, žvyneline ir kitomis uždegiminėmis/bakterinėmis odos ligomis.

Kolektyvą papildė akušerė-ginekologė

Mūsų šeimos kliniką papildė dar viena nuostabi gydytoja –  mokslų daktarė, akušerė – ginekologė Švitrigailė Grincevičienė!

Daugiau nei dešimtmetį moterų sveikata besirūpinanti gydytoja stažavosi Lenkijoje, Balstogės universitetinėje ligoninėje (gimdos kaklelio ikivėžiniai ir onkologiniai susirgimai), Belgijoje, Antwerp universitetinėje ligoninėje (Vulvo-vaginalinių ligų klinikoje), Norvegijoje, Austrijoje, Vengrijoje (Europos seksualinės medicinos vasaros kursai) ir Femicare (holistinio moterų gydymo centre).

Privačioje klinikoje kiekvienam pacientui suteikiamas ypatingas dėmesys, kad dar net pilve esantis mažylis jaustų sklindančią meilę ir saugumą.