Prisirašykite prie klinikos!

Kodėl verta prisirašyti?

Įprasta kaina Kaina mūsų klinikos pacientams
Burnos higiena 60 Eur 35 Eur
Danties plombavimas 60 Eur 30 Eur
Vaikų dantukų plombavimas 20 Eur Nemokamai
Vaikų ligų gydytojo konsultacija 30 Eur Nemokamai

Tokios ir panašios nuolaidos suteikiamos visiems prisirašiusiems prie RVL medicijos ir diagnostikos klinikos jau šiandien. Tereikia užpildyti internetinę prisirašymo formą mūsų puslapyje ir jums patogiu metu atvykti į kliniką pasirašyti.

Prisirašyti dabar

Naujienos

Kolektyvą papildė akušerė-ginekologė

Akušerė – ginekologė Švitrigailė GrincevičienėAkušerė – ginekologė Švitrigailė Grincevičienė

Mūsų šeimos kliniką papildė dar viena nuostabi gydytoja –  mokslų daktarė, akušerė – ginekologė Švitrigailė Grincevičienė!

Daugiau nei dešimtmetį moterų sveikata besirūpinanti gydytoja stažavosi Lenkijoje, Balstogės universitetinėje ligoninėje (gimdos kaklelio ikivėžiniai ir onkologiniai susirgimai), Belgijoje, Antwerp universitetinėje ligoninėje (Vulvo-vaginalinių ligų klinikoje), Norvegijoje, Austrijoje, Vengrijoje (Europos seksualinės medicinos vasaros kursai) ir Femicare (holistinio moterų gydymo centre).

Privačioje klinikoje kiekvienam pacientui suteikiamas ypatingas dėmesys, kad dar net pilve esantis mažylis jaustų sklindančią meilę ir saugumą.

Kolektyvą papildė vaikų gydytoja

gydytoja pediatreVaikų gydytoja Greta Vaičekonienė

Prie mūsų komandos prisijungė vaikų gydytoja Greta Vaičekonienė, kuri dirba su vaikų raidos sutrikimais.

Gydytoja konsultuoja ir gydo vaikus, kuomet yra pastebimi kalbos, emocinės-socialinės raidos sutrikimai kaip sunki adaptacija (pvz.: vaikas darželyje žaidžia vienas), pykčio proveržiai (ar kitos netinkamo elgesio reakcijos) ar autizmo simptomai.