Šeimos ir odontologijos klinikoje Vilniuje ir panevėžyje dirba įvairių sričių medicinos gydytojai, kurie pasiruošę jums padėti. Ilgametę patirtį turintys medikai profesionaliai įvertins jūsų sveikatos būklę, atliks reikiamus tyrimus, identifikuos negalavimo priežastis ir suteiks reikiamą gydymą. Kadangi visi vizitai vyks paskirtą valandą ir nereikės papildomai laukti eilėse, medicinos pagalba ir reikiami tyrimai bus atlikti greičiau nei valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose.

Mūsų klinikoje dirbantys gydytojai jums suteiks tiek bendrąsias, tiek ir planines sveikatos paslaugas. Jei jaučiatės ypatingai blogai, gydytojas priims skubos tvarka arba atvyks į namus, išrašys siuntimą konsultacijai pas reikiamą specialistą ir išrašys receptus.

Gydytojai odontologai Vilniuje ir Panevėžyje

Odontologijos klinikoje Vilniuje ir Panevėžyje kosmetines odontologijos ir kitas dantų gydymo paslaugas teikia endodontai, estetinio ir terapinio gydymo specialistai – odontologai terapeutai, burnos chirurgai, burnos higienistai, vaikų odontologai bei periodontologai.

Medicinos gydytojai Vilniuje

Šeimos medicinos klinikoje Vilniuje dirba šeimos gydytojai, vaikų ligų gydytojai-pediatrai, bendrosios ir abdominalinės chirurgijos gydytojai, urologai, akušeriai-ginekologai, psichiatrai-psichoterapeutai, echoskopuotojai ir kitų medicinos sričių specialistai.

Reikalingas šeimos gydytojas ar odontologas?

Kviečiame registruotis į privačią šeimos medicinos kliniką, kurioje profesionalūs ir empatiški gyfytojai pasirūpins jūsų sveikata ir suteiks visas reikalingas medicinos paslaugas.