Dovana RVL klinikos pacientui - RVL odontologijos klinika Vilniuje ir Panevėžyje

Gera žinia! Vieno RVL odontologijos-implantologijos klinikos klientų, kuris spalio mėnesį klinikoje atliks dantų implantaciją, laukia staigmena – pasilepinimas su nakvyne i SPA centre „SPA Vilnius“ Vilniuje, Druskininkuose arba Anykščiuose (pasirinktinai)!

Kokybiški ir patikimi dantų implantai – kaip neapsirikti?

Besirenkant implantus, dažniausiais kriterijais įvardijami: patikimumas, aukšta kokybė ir prieinama kaina. 13 m. Panevėžyje ir Vilniuje gyvuojančios RVL odontologijos-implantologijos klinikos veido ir žandikaulių chirurgas dr. Algirdas Lukošiūnas teigia, kad dantų implantai – viso gyvenimo investicija.

RVL odontologijos-implantologijos klinikoje dirba 14 specialistų, šeši jų – atlieka dantų protezavimus.

Per klinikos gyvavimo laiką jie suprotezavo daugiau nei 10 tūkst. implantų. Visos operacijos yra neskausmingos, atliekamos greitai ir profesionaliai. Klinikos klientai yra raginami dalyvauti implanto pasirinkimo procese. Taip pat patys pasirinkti danties protezo patinkančią formą bei spalvą.
RVL klinikos veido ir žandikaulių chirurgas, Lietuvos veido ir žandikaulių chirurgų draugijos ir Lietuvos gydytojų sąjungos narys, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorius dr. Algirdas Lukošiūnas klinikoje dirba 12 m. – beveik nuo pat jos įkūrimo pradžios. Dažniausiai gydytojas specializuojasi dantų implantavimo srityje. Smagu pranešti, kad jo atliktų implantavimų prigijimas yra beveik 100%.

Per visus praktikos metus A. Lukošiūnas savo darbe naudoja „MegaGen“ dantų implantus. „MegaGen“ – tai itin aukštos kokybės, iš gryno titano pagaminti dantų implantai, kuriems suteikiama viso gyvenimo garantija!
„Šie implantai patenka į geriausiųjų implantų pasaulyje sąrašą ir yra naudojami 97-ose pasaulio šalyse. Net išvykus gyventi ar atostogauti į kitą valstybę, joje bus galima juos patikrinti ir atlikti reikiamas procedūras. Taigi dantų implantai – viso gyvenimo investicija“, – teigia medikas.

„MegaGen“ yra tinkamiausias sprendimas tiems, kuriems svarbu patikimumas, aukšta kokybė, prieinama kaina ir nepriekaištingas rezultatas.

Gera žinia! Vieno RVL odontologijos-implantologijos klinikos klientų, kuris spalio mėnesį klinikoje atliks dantų implantaciją, laukia staigmena – pasilepinimas su nakvynei SPA centre „SPA Vilnius“ Vilniuje, Druskininkuose arba Anykščiuose (pasirinktinai)!

SUSISIEKITE  ir apie dantų implantavimą sužinokite daugiau, konsultuojame nemokamai!

odontologijos klinika   Panevėžyje bei Vilniuje +370 687 10899

© 2020 - RVL odontologijos klinika