Dantų implantacija reikalinga norint atstatyti dantų struktūrą. Dantų implantai patikimiausias ir geriausias sprendimas, kuris užtikrina gerus rezultatus. Dantų implantai – tai titaniniai sraigtai, atstojantys danties šaknį. Jie tarnauja danties protezui pritvirtinti bei kramtymo funkcijai atstatyti. Po 3-6 mėn. kaulas priauga prie implanto paviršiaus ir sudaro tvirtą jungtį.

Implantacijos procedūra yra trumpa ir neskausminga. Vieno implanto įsriegimas trunka apie 20min. Atliekamas vietinis nuskausminimas. Po savaitės gijimo pacientui išimami siūlai. Implantologijoje komplikacijos pasitaiko gana retai, o visiškai jų išvengti galima ištyrus pacientą ir parinkus gerą ir tinkamą gydymo planą.

Prieš atliekant implantaciją, pacientas turi užpildyti anketą apie savo sveikatos būklę. Jam yra daroma kompiuterinė rentgeno panoraminė nuotrauka, pagal kurią chirurgas įvertina kaulo charakteristiką, anatominių darinių lokalizaciją. Rentgeno nuotrauka reikalinga ir tam, kad teisingai būtų suplanuotas visas gydymas.

Prieš implantaciją būtinai reikia atlikti burnos higieną. Švara burnoje turi būti nepriekaištinga. Burnos profilaktinė priežiūra reikalinga du kartus per metus, kad užtikrinti ilgalaikį „danties gyvavimą“.

Tiek viršutiniame, tiek apatiniame žandikaulyje galima įsriegti dantų implantus, viskas priklauso nuo paciento individualios diagnozės. Dantų implantų pakeisti galima vieną ar net kelis dantis su šaknimis.
Bet kokio amžiaus pacientams gali būti įsriegtas dantų implantas, svarbiausia, kad paciento žandikaulis jau būtų susiformavęs. Pilnai susiformavęs žandikaulis yra vidutiniškai 18 -19 metų. Vengiant galimų komplikacijų rizikos, dantis turi būti implantuojamas tik pilnai išgydžius burnos ligas, kurios gali turėti neigiamą įtaką implantacijos rezultatui.

Dantų implantai susijungę su kaulu, atlieka atraminę funkciją šalia esantiems dantims, sudaro jungtį su kauliniu audiniu, atkuria estetinį vaizdą, leidžia laisvai kalbėti ir kramtyti nejaučiant diskomforto, apsauga nuo atrofijos, išsaugo kaulinį audinį ir gražią, jaunatvišką veido išvaizdą.

Gydytojo ir paciento bendravimas, supratimas – gerų rezultatų kūrinys.

Garantijos

Dantų implantams gamintojai suteikią garantiją visam gyvenimui (tik implantams). Protezavimo darbams ant implantų „R. V. L“ klinika suteikia vienų metų garantinę priežiūrą, bet pacientams būtina per metus kartą atlikti mūsų klinikoje profesionalią burnos higieną.

SVARBU ŽINOTI: RVL odontologijos klinikoje taikomi įvairūs specialūs pasiūlymai bei nuolaidų sistemos, ko pasekoje faktinės kainos gali neatitikti skelbiamų kainoraštyje. Norėdami sužinoti tikslią šios dienos paslaugų kainą, kviečiame susisiekti telefonu.

Panevėžio filialas +370 687 10899 Vilniaus Zujūnų filialas +370 526 60966

 1. 2019 19 vasario

  Esu labai dėkinga ir patenkinta A.Lukošiūno darbu. Nuoširdus AČIŪ!

 2. 2019 5 lapkričio

  Sveiki.norėčiau sužinoti implantacijos kainą vietoje krūminio danties su protezavimu.dantis dar yra.preliamenariai.ačiū

 3. 2020 27 gegužės

  Labas, norėčiau sužinoti implantu kainas, man dešinėje pusėje šone, viršuje gale trūksta 4 dantu, o apačioje toje pusėje trūksta 3 dantų, norėčiau sužinoti kaina implantu?

  • 2020 27 gegužės

   Sveiki! Implanto kaina – 450eur.

 4. 2020 23 birželio

  Sveiki, noriu įdėti 2 implantatus, krūminiam dančiui apačioje ir viršuje, kiek tai maždaug kainuotų?

  • 2020 13 liepos

   Sveiki! Vieno implanto kaina 450eur.

 5. 2020 9 liepos

  Laba diena.kiek kainuotų vienas implantas su cirkonio keramika protezavimu ir dar kitą šalia reiktų į tuščią vietą pritezo ir dar kitą užvilkti.

  • 2020 13 liepos

   Sveiki! Implantas su cirkonio dantuku bendrai kainuotų 900eur. Registracija konsultacijai telefonu: 868710899

 6. 2020 12 lapkričio

  Sveiki.Noreciau suzinoti kiek reikia maziausiai implantu vienam zandikauliui,nes nera nei vieno danties.Ir kiek apytiksliai kainuotu sutvarkyti abu zandikaulius.Aciu uz atsakyma.

  • 2020 16 lapkričio

   Sveiki! Reikėtų atvykti konsultacijai ir pasirodyti gydytojui. Galima įsukti 4 implantus ir ant jų daryti neišimamą plokštelę visam žandikauliui. Kainuotų apie 4300eur. Jei norėtumėte atvykti nemokamai konsultacijai, registracija telefonu: 868710899.

 7. 2020 16 lapkričio

  Sveiki,kiek apytiksliai kainuotų vieno krūminio danties implantavimo išlaidos,kuris prieš porą mėnesių buvo ištrauktas.Iš vienžs pusės yra sveikas dantis,o iš kitos nėra.Ačiū už atsakymą

  • 2020 16 lapkričio

   Sveiki! Implanto kaina 450eur, į šią kainą įeina implantas bei jo įsukimo darbai. Jei norėtumėte atvykti nemokamai konsultacijai, registracija telefonu: 868710899.

 8. 2021 21 kovo

  Labas vakaras noreciau suzinuot kiek kainoja inplantai 2priekiniu dantu virsutiniu

 9. 2021 14 balandžio

  Ar galima idet implantu 75metu moterè, del amžiaus?

 10. 2021 19 balandžio

  Sveiki,kokios firmos naudojate implantus?
  Ar atliekate implantaciją 1nas ant 4rių ir kiek apytikriai kainuoja?

Parašykite atsiliepimą arba užduokite klausimą:

*

Jūsų elektroninis paštas ir telefono numeris nebus viešai rodomas