fbpx

Dėl ko svarbu atlikti danties implantavimo operaciją?

Nors pagrindinė priežastis, dėl ko svarstoma apie dantų implantavimą, yra psichologinis ir praktinis komfortas bei estetika, tačiau egzistuoja kur kas daugiau niuansų, dėl ko būtina atstatyti prarastus dantis. Pagrindinės:

 • žandikaulio retėjimas. Neatstačius prarastų dantų, anksčiau ar vėliau ima retėti žandikaulis, nes žmogus ima vis dažniau kramtyti ta žandikaulio puse, kurioje yra daugiau dantų, o kita pusė netenka apkrovos;
 • padažnėjęs kaimyninių dantų gedimas. Greta atsivėrusios kiaurymės esantys dantys iškrypsta, nes netenka atramos ir pamažu ima svirti į tuščią vietą. Tarp dantų susidaro netaisyklingos nišos, kurias sunku išvalyti, jose lengviau kaupiasi apnašos ir bakterijos. Uždelsus atkurti trūkstamą dantį, vėliau teks tiesinti pasvirusius gretimus dantis. Tokia procedūra užtruks ilgiau ir bus brangesnė;
 • veido deformacija. Išretėjus apatiniam žandikauliui, į priekį atsikiša smakras, įdumba lūpos, o netekus viršutinių dantų – žemyn nulinksta nosies galiukas, „įkrenta“ skruostai. Ypač ryškūs pokyčiai įvyksta, kai iškrenta priekiniai dantys: lūpos tampa tarsi per didelės, įdumba, pagilėja nosies-lūpų ir smakro raukšlės, nusileidžia lūpų kampai;
 • suprastėjęs virškinimas. Netekus dantų, maistas yra prasčiau sukramtomas ir skrandis nepajėgia apdoroti rupaus maisto, kas ilgainiui gali sukelti skrandžio gleivinės uždegimą.

Delsiant atstatyti iškritusius dantis, implantavimo procedūra tampa gerokai sudėtingesnė, gali net prireikti rimtos ir nemažai kainuojančios kaulo priauginimo procedūros.

Laimei, pats implantavimo procesas nėra nei skausmingas, nei ilgai trunkantis. Vieno implanto įsodinimas į žandikaulio kaulą užtrunka apie 15 min. RVL klinikoje naudojame tik kokybiškiausius ir pasaulyje pripažintus implantus. „MegaGen“ ir „Straumann“ kompanijų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

Žinoma, labai svarbu, kad organizmas priimtų implantą. Tai priklauso nuo paciento bei chirurgo atliekančio implantavimą. Mažiausiu implantų atmetimų skaičiumi pagarsėjęs mūsų klinikoje dirbantis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojas, mokslų daktaras, burnos ir žandikaulių chirurgas Algirdas Lukošiūnas. Taip pat chirurgas atlieka sinuso pakėlimo ir protinių dantų rovimo operacijas.

RVL klinika nuoširdžiai nori pagerinti savo pacientų gyvenimo kokybę, tad jei neturite implantavimo operacijai reikiamos sumos, kviečiame pasinaudoti išsimokėjimo paslauga. Mes ne tik pasižymime palankiausiomis implantavimo kainomis, tačiau ir bendradarbiaujame su finansų įmone „GF medlizingas“, kuri siūlo mažiausias paskolų palūkanas.

 1. 2019 6 kovo

  Laba diena, ar darote visu dantu implatavma ant keturiu implantų, nes mano dantys isreteja, reik visus raut. noriu net nezinau kaip vadinasi gal tiltas ar plokstele ant keturiu varztu..

  • 2019 6 kovo

   Reda, taip atliekam. Tai vadinama neišimama plokštelė ant keturių implantų. Bet kuriuo atveju reikėtų padaryti panoraminę nuotrauką. Būtų aiškus sudėtingumas, gydymo eiga bei laikas kiek užtruks gydymas.
   Maloniai kviečiame į konsultaciją, viską papasakosime plačiau bei įvertinsime Jūsų dantukų būklę.

Parašykite atsiliepimą arba užduokite klausimą:

*

Jūsų elektroninis paštas ir telefono numeris nebus viešai rodomas   Vilniuje +370 68 29 3422 / Panevėžyje +370 687 10899

© 2019 - RVL odontologijos klinika

× Sveiki, gal galėtume padėti?