Mūsų klinikoje patogi atsiskaitymo sistema: grynais pinigais, banko kreditinėmis kortelėmis, bankinės operacijos, galima išsimokėjimo sistema Medicininiu Lizingu. Įmonė jau 10 metų turi sutartį su TLK.Dirbame su visomis draudimo kompanijomis.

Partneriai : UAB „Imflamedica“,UAB „ SK Impex“, UAB „ Skailiux „ UAB „Laboras“,UAB „ DT – Artelė“, UAB „ Datema“, UAB „Dentaira“, UAB „ Analizė“ UAB „ Pardes“, UAB „Ortomaksas“ ,UAB“ Dentoma“ , UAB „ Unidentas ir kt.

1. Estetinis dantų plombavimas – tai dantų plombavimas, kurio metu yra atkuriamas dentinas ir emalis. Tai yra estetinė medicina , galinti įvairius nuskilusius , negražius dantis, paversti tiesiog tobulais. ( Vienodos spalvosformos dantys dantų lanke).
Darbus atlieka estetinės medicinos specialistė Jurga Sekavičiūtė.
2. Ortopedinė odontologija – kitaip protezavimas, viena populiariausių paslaugų. Tai yra patikimas ir efektyvus gydymo būdas, kuris padeda atkurti tiek pavienius dantis, tiek dantų eilę. Dantis yra labai svarbus mūsų organizmo organas, nuo kurio priklauso visa bendra mūsų sveikata.
Darbus atlieka Reda Tamašauskienė, Ieva Vileikienė, Lukas Maračinskas, Gintarė Ragažinskaitė, Rūta Urbonavičiūtė, Raimonda Slivskienė.
3. Vaikų odontologija
Vaikų odontologas – tai specialistas, kuris puikiai išmano ne tik odontologinius ypatumus , bet ir vaikų psichologiją. Tėveliai turi būti atsakingi už vaikų burnos higieną.
Darbus atlieka Reda Tamašauskienė , Dovilė Vengrytė, Raimonda Slivskienė , Gintare Ragažinskaitė.
4. Terapinis gydymas – tai būdas sugydyti pažeistus dantis nechirurginiu būdu. Tikslas – kuo ilgiau išlaikyti sveikus ir nuosavus dantis. Procedūros greitos ir neskausmingos.
5. Endodontinis gydymas – reikalingas tada , kai danties šaknies kanale yra infekcija ar uždegimas, todėl reikia apsaugoti dantį nuo infekcijos. Ypatingais atvėjais endodontas naudoja mikroskopą – tai yra danties šaknų kanalų pergydymas , kanalo perforacija, atsidalinęs instrumentas kanale.
6. Ortodontinis gydymas – yra sąkandžio koregavimas, susigrūdę, kreivi ar pernelyg atitolę dantys. Ortodontas išsprendžia ne tik estetines, bet ir funkcines paciento problemas su ortodontinių plokštelių, įvairių breketų ar ortodontinių kitų aparatų pagalba.
Darbus atlieka ortodontai Alicija Viduto Sližauskienė, Raminta Pranskūnienė.
7. Burnos ir veido žandikaulio chirurgija. Rekonstukcinė chirurgija .
Dantų šalinimas. Protinių dantų šalinimas operaciniu būdu. Dantų implantacija. Sinuso pakėlimo operacija. Kaulo augmentacija. Šaknies viršūnės rezekcija.Liežuvio pasaitėlio plastika. Kaulinių išeigų šalinimas.
Darbus atlieka Mokslų daktaras docentas burnos ir zandikaulio chirurgas Algis Lukošiūnas.
8. Periodontologija – tai yra mikroorganizmų sukeltos infekcijos, supančių dantį audinių uždegimas.Nechirurginis gydymas – dantų įtvėrimas, gydymas vaistais, sąkandos korekcija, šaknies poliravimas.Chirurginis ultragarsinis gydymas – lopo peracija, kaulo bei kaulinių audinių priauginimas.
9. Burnos higiena – kietų ir minkštų apnašų valymas ultragarsiniu skaleriu. Pašalinus dantų apnašas ir akmenis dantys poliruojami specialiais šepetėliais, diskeliais ar sodos miltelių srove.
Darbus atlieka burnos higienos specialistes Ugnė Striužaitė, Raminta Zlobina, Greta Benetienė.
10. Dantų balinimas lazeriu ar Zoom sistema – vienos efektyviausių dantų balinimo procedūrų. Dantys išbalinami iki maksimalaus baltumo.
11. Vaikų dantų silantavimas – nuo 6 – 14 metų vaikams. Tai moderni ir efektyvi ėduonies profilaktikai skirta procedūra nuolatiniams krūminiams dantims.
12. Protezavimas implantų – tai antras dantų implantacijos etapas, per jį atkuriama matomoji danties dalis. Įvairių rūšių modernūs protezai bedančio žandikaulio atstatymui.
13. Skaitmeninė rentgenografiija. Panoraminės, dentalinės nuotraukos.
14. Dantų techniko laboratorija. Gaminami įvairūs išimani protezai.

15.Turime sutartį su TLK.

Vaikams dantų silantai nuo 6 iki 14 metų yra nemokami, kompensuojami iš PSDF biudžeto.

Šiuo metu galioja nustatyta dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarka. Pagal šią tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

  • asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
  • vaikai iki 18 metų, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo 2 straipsnyje;
  • asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys.

Dantų protezavimo paslaugų išlaidos kompensuojamos iš PSDF biudžeto asmenims pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, bet ne daugiau kaip:

• pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurie turi mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties, bei tiems, kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) – iki 413,51 euro;

• pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm storio – iki 1 272,31 euro;

• vaikams:

1) kurių kramtymo sistema dar vystosi, kai protezuojama laikinais dantų protezais, pagamintais iš laboratorijoje ar odontologijos kabinete polimerizuojamų polimerų, arba standartiniais apsauginiais metaliniais vainikėliais – iki 211,04 euro;

2) kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavo, kai protezuojama ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezais, išskyrus dantų protezų gamybai skirtas skaitmenines technologijas – iki 1 272,31 euro.